Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
43 145
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Soflens

Firma Bausch&Lomb wprowadziła na rynek trzy rodziny soczewek kontaktowych: PureVision, SofLens oraz Biotrue. Różnią się one między sobą właściwościami, a także grupą docelową. PureVision to silikonowo-hydrożelowe kontakty miesięczne, Soflens wykonane są z hydrożelu i dostępne w różnych wariantach, jeśli chodzi o okres użytkowania. Biotrue to natomiast bioinspirowane soczewki o bardzo wysokim uwodnieniu, przeznaczone dla najbardziej wymagających pacjentów. Najstarsze z tej grupy są szkła kontaktowe SofLens, które mimo wykonania z starszych materiałów, cieszą się niesłabnącą popularnością.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Soflens

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Soczewki SofLens

Soczewki korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność oraz astygmatyzm. Charakteryzują się równowagą pomiędzy niską ceną, a komfortem użytkowania i zapewnianą higieną. Wykonane są z wysoce uwodnionego materiału hydrożelowego, który zapewnia oczom komfort i nawilżenie. Szkła przeznaczone są do użytku wyłącznie w trybie dziennym. Dostępne są w wariancie jednodniowym lub miesięcznym – te drugie wymagają zaś codziennej pielęgnacji z użyciem płynu wielofunkcyjnego. Szkła sferyczne miesięczne znajdziemy w wersji wysoko uwodnionej oraz wysoko tlenoprzepuszczalnej, w zależności od preferencji. Soczewki są jednymi z najpopularniejszych na całym świecie, są także najtańszą rodziną spośród szkieł wyprodukowanych przez Bausch&Lomb.

Plusy soczewek

Największą zaletą opisywanych soczewek jest ich dobra jakość w stosunku do ceny, komfort użytkowania oraz szeroki wybór. Ponadto szkła są jednymi z najcieńszych na świecie, dzięki czemu są bardzo wygodne i niemalże niewyczuwalne na oku. Ich powierzchnia jest odporna na osadzanie się białek, lipidów oraz pozostałości po makijażu. Blistry jednodniowych szkieł są zaś wyposażone w specjalny uchwyt ułatwiający otwieranie. Soczewek SofLens możemy używać przez cały dzień, a nasze oczy mimo to nie będą odczuwały zmęczenia.

Dla kogo?

Soczewki mogą być używane przez krótkowidzów, dalekowidzów oraz astygmatyków. Są przeznaczone dla osób, które noszą szkła codziennie (wtedy najlepiej zdecydować się na SofLens miesięczne) lub okazjonalnie. W drugim przypadku najlepiej wybrać soczewki jednodniowe, gdyż nie wymagają użycia płynu pielęgnacyjnego, ponadto znajdują się w osobnych blistrach. Należy pamiętać, iż okres użycia soczewek zawsze liczymy od momentu otwarcia blistra, a nie od częstotliwości ich zakładania. Jeśli otworzymy soczewki miesięczne i w ciągu miesiąca użyjemy ich tylko dwa razy, niezależnie od tego po 30 dniach będziemy zmuszeni je wyrzucić. Szkła jednodniowe dają tę wygodę, że wybieramy dzień, w którym chcemy użyć soczewek, a po jego upływie wyrzucamy je.

Soczewki SofLens, które oferujemy:

SOFLENS DAILY DISPOSABLE – jednodniowe hydrożelowe soczewki korygujące krótko- i dalekowzroczność. Ultracienkie i wygodne.

SOFLENS 38 – hydrożelowe soczewki miesięczne przeznaczone do korekcji sferycznych wad wzroku oraz użycia w trybie dziennym. Cechują się mniejszym uwodnieniem niż SofLens59, lecz większą tlenotransmisyjnością.

SOFLENS 59 – jedne z najpopularniejszych soczewek miesięcznych na świecie. Wykonane z materiału hydrożelowego, przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Charakteryzują się wysokim uwodnieniem.

SOFLENS DAILY DISPOSABLE FOR ASTIGMATISM – jednodniowe hydrożelowe szkła przeznaczone do korekcji astygmatyzmu. Cechują się stabilną rotacją na oku.

SOCZEWKI SOFLENS 66 TORIC – toryczne, hydrożelowe soczewki miesięczne. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Wykazują stabilną rotację na oku.