Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Zastanawiasz się, jakie soczewki wybrać do swojej wady wzroku? Nie wiesz, czy lepsze dla Ciebie będą soczewki jednodniowe czy miesięczne? Nie masz pewności, czy w przypadku Twoich oczu lepiej sprawdzą się soczewki hydrożelowe czy silikonowo-hydrożelowe? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi “tak”, to przychodzimy z pomocą!

Zdajemy sobie sprawę, że zakup soczewek kontaktowych to nie jest prosta sprawa. Właśnie dlatego postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać informacje, które będą przydatne dla wszystkich zainteresowanych zakupem soczewek i pomogą w ich właściwym doborze. Oprócz informacji o szkłach kontaktowych znajdziecie też inne ciekawe artykuły, które pozwolą dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu narządu wzroku.

  1. Budowa oka - co sprawia, że widzimy?
  2. Rodzaje wad wzroku
  3. Jak dbać o wzrok?
  4. Ćwiczenia na mięśnie oczu
  5. Syndrom widzenia komputerowego