Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
61 338
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Johnson&Johnson

W asortymencie naszego sklepu z soczewkami znajdują się szkła kontaktowe znanego producenta Johnson&Johnson. Są to produkty najwyższej klasy, które od lat korygują wady wzroku i zapewniają użytkownikom wyraźne widzenie. Poza soczewkami Johnson&Johnson oferuje płyny do dezynfekcji oraz krople do oczu. Firma ta wciąż się rozwija, proponując nowe i udoskonalone wyroby, zachowując przy tym bezpieczeństwo oraz jakość.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Johnson & Johnson

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Soczewki Johnson&Johnson

Firma Johnson&Johnson to amerykański koncern farmaceutyczny i kosmetyczny powstały w 1886 roku w New Brunswick, w stanie New Jersey. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja sprzętu medycznego (w tym soczewek kontaktowych), farmaceutyków i kosmetyków. Najbardziej znane marki koncernu to ACUVUE, Carefree, O.B., czy Neutrogena. Szkła kontaktowe produkowane są w oddziale Johnson&Johnson na Florydzie w Jacksonville. Celem VISTAKON-u (segmentu kontaktologicznego) jest zapewnianie prawidłowego i zdrowego widzenia każdemu, niezależnie od pory dnia, nocy oraz wady.

Soczewki kontaktowe Johnson&Johnson – dla kogo?

Producent posiada w ofercie szkła korygujące 99% wad wzroku pacjentów. Z jego produktów skorzystają krótkowidze, dalekowidze, astygmatycy oraz osoby zmagające się ze starczowzrocznością. Soczewki są tak zróżnicowane między sobą, że posłużą różnym grupom pacjentów. Np. szkła 1-Day ACUVUE Moist polecane są alergikom, ponieważ wykonane są z wysoko uwodnionego materiału hydrożelowego. Zaś soczewki ACUVUE Oasys dedykowane są osobom często korzystającym z ekranów – np. pracującym przed nimi 8 godzin dziennie. 1-Day ACUVUE TruEye to z kolei doskonała opcja dla osób aktywnych fizycznie, ze względu na komfort, jaki dają oraz ochronę UV.

Sklep internetowy kontaktowe.pl – oferta soczewek

Producent wprowadził dotąd na rynek kontaktologiczny jedną markę soczewek kontaktowych – ACUVUE. Bez wątpienia jest to najpopularniejsza rodzina szkieł w Polsce – najchętniej kupowana i najbardziej chwalona. Szkła są przede wszystkim uniwersalne, wygodne i bezpieczne, a koncern reaguje na prośby i uwagi pacjentów. Tak stało się na przykład z soczewkami ACUVUE 2, czy 1-Day ACUVUE Moist, wykonanymi z hydrożelu. W ostatnim czasie większość producentów wycofuje swoje hydrożelowe kontakty i wprowadza jedynie nowocześniejsze, silikonowo-hydrożelowe. Jednak istnieje bardzo duża grupa pacjentów chętnie używających akurat tych produktów, dlatego koncern zdecydował się na pozostawienie ich w ofercie.

ACUVUE

Najpopularniejsza rodzina szkieł dwutygodniowych i jednodniowych w Polsce. Soczewki wykonane są z hydrożelu lub silikonowego hydrożelu. Korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię. Przeznaczone są do użytku w trybie dziennym lub przedłużonymw niektórych soczewkach dwutygodniowych.

Kontaktowe soczewki Johnson&Johnson korygujące krótkowzroczność i dalekowzroczność

To soczewki kontaktowe Acuvue z jednodniowym oraz dwutygodniowym trybem wymiany. Do ich produkcji zastosowano innowacyjne technologie HydraClear, HydraLuxe™ czy Lacreon, które odpowiadają za utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia, wysokiej tlenpoprzepuszczalności, pomagają utrzymać stabilny film łzowy oraz utrzymują świeżość soczewki, zapobiegając gromadzeniu się osadów białkowo-lipidowych na powierzchni.

Szkła te są dedykowane osobom, które na co dzień chcą korzystać z soczewek kontaktowych lub dla tych, którzy w różnych powodów w niektórych sytuacjach nie mogą używać okularów korekcyjnych, np. podczas aktywności fizycznych. Soczewki Johnson&Johnson są polecane dla osób uprawiających sporty, ponieważ zapewniają one stabilność, więc nawet przy gwałtownych ruchach głowy, pozostają w odpowiedniej pozycji. Także Ci, którzy spędzają wiele godzin przed komputerami i w klimatyzowanym pomieszczeniu mogą sięgnąć po szkła Johnson&Johnson. Dodatkowo komfort zapewniają filtry, chroniące przed promieniowaniem UVA i UVB. Soczewki są wykonywane z materiałów hydrożelowych oraz silikonowo-hydrożelowych.

W ofercie Johnson&Johnson znajdują się soczewki idealne dla osób, które wcześniej korzystały wyłącznie z tradycyjnych okularów – mają one niebieski odcień oraz znaczniki 123, które ułatwiają aplikację, są delikatne i niemalże niewyczuwalne na oku.

Szkła kontaktowe Johnson&Johnson korygujące astygmatyzm

Firma ta produkuje toryczne szkła kontaktowe dla astygmatyków. Są to produkty o jednodniowym lub dwutygodniowym trybie wymiany, do których produkcji zastosowano miękki materiał hydrożelowy oraz technologię Lacreon i HydraClear, odpowiedzialną za właściwe nawodnienie, wysoką przepuszczalność tlenu i eliminację problemu nagromadzania się zabrudzeń i osadu białkowego. Dodatkowo soczewki Johnson&Johnson dla astygmatyków mają system ASD, dzięki któremu utrzymują się w odpowiedniej pozycji nawet przy dużej aktywności.

Kontaktowe soczewki Johnson&Johnson korygujące starczowzroczność

W ich asortymencie nie zabrakło soczewek progresywnych, poprawiających widzenie osób po czterdziestym roku życia. Są to szkła kontaktowe jednodniowe, które nie wymagają pielęgnacji. Są wykonane z materiału hydrożelowego, zapewniającego właściwe nawilżenie i tlenoprzepuszczalność. Dzięki technologii Leacron gwarantują higienę na najwyższym poziomie.

Wszystkie produkty w naszym sklepie z soczewkami cechują się wysoką jakością przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Marka Acuvue firmy Johnson&Johnson obejmuje soczewki dedykowane najbardziej popularnym wadom wzroku. Zapraszamy do poznania oferty i w razie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.