Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
29 299
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Johnson&Johnson

Firma Johnson&Johnson to amerykański koncern farmaceutyczny i kosmetyczny powstały w 1886 roku w New Brunswick, w stanie New Jersey. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja sprzętu medycznego (w tym soczewek kontaktowych), farmaceutyków i kosmetyków. Najbardziej znane marki koncernu to ACUVUE, Carefree, O.B., czy Neutrogena.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Szkła kontaktowe produkowane są w oddziale Johnson&Johnson na Florydzie w Jacksonville. Celem VISTAKON-u (segmentu kontaktologicznego) jest zapewnianie prawidłowego i zdrowego widzenia każdemu, niezależnie od pory dnia i nocy.

Rodzina soczewek Johnson&Johnson

Producent wprowadził dotąd na rynek kontaktologiczny jedną markę soczewek kontaktowych – ACUVUE. Bez wątpienia jest to najpopularniejsza rodzina szkieł w Polsce – najchętniej kupowana i najbardziej chwalona. Szkła są przede wszystkim uniwersalne, wygodne i bezpieczne, a koncern reaguje na prośby i uwagi pacjentów. Tak stało się na przykład z soczewkami ACUVUE 2, czy 1-Day ACUVUE Moist, wykonanymi z hydrożelu. W ostatnim czasie większość producentów wycofuje swoje hydrożelowe kontakty i wprowadza jedynie nowocześniejsze, silikonowo-hydrożelowe. Jednak istnieje bardzo duża grupa pacjentów chętnie używających akurat tych produktów, dlatego koncern zdecydował się na pozostawienie ich w ofercie.

Przegląd marek

ACUVUE

Najpopularniejsza rodzina szkieł dwutygodniowych i jednodniowych w Polsce. Soczewki wykonane są z hydrożelu lub silikonowego hydrożelu. Korygują krótkowzroczność, dalekowzrocznosć, astygmatyzm oraz prezbiopię. Przeznaczone są do użytku w trybie dziennym lub przedłużonym (do 7 dni i 6 nocy).

Dla kogo?

Producent posiada w ofercie szkła korygujące 99% wad wzroku pacjentów. Z jego produktów skorzystają krótkowidze, dalekowidze, astygmatycy oraz osoby zmagające się z starczowzrocznością. Soczewki są tak zróżnicowane między sobą, że posłużą różnym grupom pacjentów. Np. szkła 1-Day ACUVUE Moist przeznaczone są dla alergików – wykonane są z wysoko uwodnionego materiału hydrożelowego. Zaś soczewki ACUVUE Oasys dedykowane są osobom często korzystającym z ekranów – np. pracującym przed nimi 8 godzin dziennie. 1-Day ACUVUE Define to kontakty podkreślające kolor oczu, będą więc znakomitym wariantem dla kobiet. 1-Day ACUVUE TruEye to zaś doskonała opcja dla osób aktywnych fizycznie, ze względu na komfort jaki dają oraz ochronę UV.