Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
40 267
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Johnson&Johnson

W asortymencie naszego sklepu z soczewkami znajdują się szkła kontaktowe znanego producenta Johnson&Johnson. Są to produkty najwyższej klasy, które od lat korygują wady wzroku i zapewniają użytkownikom wyraźne widzenie. Poza soczewkami Johnson&Johnson oferuje płyny do dezynfekcji oraz krople do oczu. Firma ta wciąż się rozwija, proponując nowe i udoskonalone wyroby, zachowując przy tym bezpieczeństwo oraz jakość.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Johnson & Johnson

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Soczewki Johnson&Johnson

Firma Johnson&Johnson to amerykański koncern farmaceutyczny i kosmetyczny powstały w 1886 roku w New Brunswick, w stanie New Jersey. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja sprzętu medycznego (w tym soczewek kontaktowych), farmaceutyków i kosmetyków. Najbardziej znane marki koncernu to ACUVUE, Carefree, O.B., czy Neutrogena. Szkła kontaktowe produkowane są w oddziale Johnson&Johnson na Florydzie w Jacksonville. Celem VISTAKON-u (segmentu kontaktologicznego) jest zapewnianie prawidłowego i zdrowego widzenia każdemu, niezależnie od pory dnia, nocy oraz wady.

Soczewki kontaktowe Johnson&Johnson – dla kogo?

Producent posiada w ofercie szkła korygujące 99% wad wzroku pacjentów. Z jego produktów skorzystają krótkowidze, dalekowidze, astygmatycy oraz osoby zmagające się ze starczowzrocznością. Soczewki są tak zróżnicowane między sobą, że posłużą różnym grupom pacjentów. Np. szkła 1-Day ACUVUE Moist polecane są alergikom, ponieważ wykonane są z wysoko uwodnionego materiału hydrożelowego. Zaś soczewki ACUVUE Oasys dedykowane są osobom często korzystającym z ekranów – np. pracującym przed nimi 8 godzin dziennie. 1-Day ACUVUE TruEye to z kolei doskonała opcja dla osób aktywnych fizycznie, ze względu na komfort, jaki dają oraz ochronę UV.

Sklep internetowy kontaktowe.pl – oferta soczewek

Producent wprowadził dotąd na rynek kontaktologiczny jedną markę soczewek kontaktowych – ACUVUE. Bez wątpienia jest to najpopularniejsza rodzina szkieł w Polsce – najchętniej kupowana i najbardziej chwalona. Szkła są przede wszystkim uniwersalne, wygodne i bezpieczne, a koncern reaguje na prośby i uwagi pacjentów. Tak stało się na przykład z soczewkami ACUVUE 2, czy 1-Day ACUVUE Moist, wykonanymi z hydrożelu. W ostatnim czasie większość producentów wycofuje swoje hydrożelowe kontakty i wprowadza jedynie nowocześniejsze, silikonowo-hydrożelowe. Jednak istnieje bardzo duża grupa pacjentów chętnie używających akurat tych produktów, dlatego koncern zdecydował się na pozostawienie ich w ofercie.

ACUVUE

Najpopularniejsza rodzina szkieł dwutygodniowych i jednodniowych w Polsce. Soczewki wykonane są z hydrożelu lub silikonowego hydrożelu. Korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię. Przeznaczone są do użytku w trybie dziennym lub przedłużonymw niektórych soczewkach dwutygodniowych.

Kontaktowe soczewki Johnson&Johnson korygujące krótkowzroczność i dalekowzroczność

To soczewki kontaktowe Acuvue z jednodniowym oraz dwutygodniowym trybem wymiany. Do ich produkcji zastosowano innowacyjne technologie HydraClear, HydraLuxe™ czy Lacreon, które odpowiadają za utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia, wysokiej tlenpoprzepuszczalności, pomagają utrzymać stabilny film łzowy oraz utrzymują świeżość soczewki, zapobiegając gromadzeniu się osadów białkowo-lipidowych na powierzchni.

Szkła te są dedykowane osobom, które na co dzień chcą korzystać z soczewek kontaktowych lub dla tych, którzy w różnych powodów w niektórych sytuacjach nie mogą używać okularów korekcyjnych, np. podczas aktywności fizycznych. Soczewki Johnson&Johnson są polecane dla osób uprawiających sporty, ponieważ zapewniają one stabilność, więc nawet przy gwałtownych ruchach głowy, pozostają w odpowiedniej pozycji. Także Ci, którzy spędzają wiele godzin przed komputerami i w klimatyzowanym pomieszczeniu mogą sięgnąć po szkła Johnson&Johnson. Dodatkowo komfort zapewniają filtry, chroniące przed promieniowaniem UVA i UVB. Soczewki są wykonywane z materiałów hydrożelowych oraz silikonowo-hydrożelowych.

W ofercie Johnson&Johnson znajdują się soczewki idealne dla osób, które wcześniej korzystały wyłącznie z tradycyjnych okularów – mają one niebieski odcień oraz znaczniki 123, które ułatwiają aplikację, są delikatne i niemalże niewyczuwalne na oku.

Szkła kontaktowe Johnson&Johnson korygujące astygmatyzm

Firma ta produkuje toryczne szkła kontaktowe dla astygmatyków. Są to produkty o jednodniowym lub dwutygodniowym trybie wymiany, do których produkcji zastosowano miękki materiał hydrożelowy oraz technologię Lacreon i HydraClear, odpowiedzialną za właściwe nawodnienie, wysoką przepuszczalność tlenu i eliminację problemu nagromadzania się zabrudzeń i osadu białkowego. Dodatkowo soczewki Johnson&Johnson dla astygmatyków mają system ASD, dzięki któremu utrzymują się w odpowiedniej pozycji nawet przy dużej aktywności.

Kontaktowe soczewki Johnson&Johnson korygujące starczowzroczność

W ich asortymencie nie zabrakło soczewek progresywnych, poprawiających widzenie osób po czterdziestym roku życia. Są to szkła kontaktowe jednodniowe, które nie wymagają pielęgnacji. Są wykonane z materiału hydrożelowego, zapewniającego właściwe nawilżenie i tlenoprzepuszczalność. Dzięki technologii Leacron gwarantują higienę na najwyższym poziomie.

Wszystkie produkty w naszym sklepie z soczewkami cechują się wysoką jakością przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Marka Acuvue firmy Johnson&Johnson obejmuje soczewki dedykowane najbardziej popularnym wadom wzroku. Zapraszamy do poznania oferty i w razie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.