Filtry

Płyny do soczewek kontaktowych Eye See

Firma Eye See od 2002 roku produkuje płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Są one potrzebne, kiedy używamy szkieł wielokrotnego użytku. Aby utrzymać ich nienaganną czystość, zdezynfekować je i usunąć wszelkie bakterie oraz osady białkowe i tłuszczowe, niezbędna jest codzienna pielęgnacja.

Więcej ›

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Jest ona łatwa w użyciu i wygodna, gdyż od jakiegoś czasu głównie produkowane są płyny wielofunkcyjne. Służą one jednocześnie do czyszczenia mechanicznego, płukania, dezynfekowania, nawilżania oraz przechowywania soczewek. Wystarczy, że zaopatrzymy się w jedną buteleczkę płynu do szkieł EYE SEE, a zapewnimy właściwą pielęgnację naszym kontaktom. Oczywiście o ile robimy to dobrze, sumiennie i według instrukcji, którą producent zamieszcza na ulotce.

Stosowanie płynów EYE SEE

Płyny do soczewek EYE SEE powinny być stosowane zgodnie z instrukcją, którą znajdziemy na ulotce dołączonej do opakowania. Sposób użycia tych preparatów nie różni się jednak znacznie od metod stosowania innych, podobnych płynów. Do preparatu dołączany jest pojemnik na soczewki, w którym możemy je przechowywać na noc (lub przynajmniej na 6 godzin). Płyny tego producenta są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami miękkich szkieł kontaktowych. Zawierają takie substancje aktywne, które w żadnym wypadku nie przyczyniają się do podrażnienia oczu. Dodatkowo mają właściwości silnie nawilżające, co jedynie zwiększa komfort użytkowania szkieł.

Dla kogo płyny do soczewek EYE SEE?

Płyn do soczewek EYE SEE All in One Solution zawiera hialuronian, czyli składnik naturalnie występujący w łzach. Dzięki temu jest bardzo delikatny, a także zapewnia głębokie nawilżenie. Z tego względu nadaje się w szczególności dla osób o oczach wrażliwych, alergików, pacjentów zmagających się z suchością oczu. Właściwości nawilżające płynu nie umniejszają w żadnym wypadku jego działania dezynfekującego, toteż preparat jest równie skuteczny co inne produkty. Do tych zalicza się np. EYE SEE Aqua Balance, chociaż i on zawiera silnie nawilżające substancje. Jeśli mamy wątpliwości co do wyboru konkretnego produktu, powinniśmy skonsultować się ze specjalistą. Po przebadaniu naszego filmu łzowego oraz oczu, będzie mógł stwierdzić, jakich składników potrzebuje nasz narząd wzroku.