Filtry

Filtruj według

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
0 308
Manufacturers

Soczewki kontaktowe evo2lution

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki evO2lution

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Soczewki evO2lution to szkła kontaktowe, które powstały dzięki trosce o największe potrzeby użytkowników produktów okulistycznych. Z uwagi na duże wymagania osób zmagających się z wadami wzroku, marka ta wyprodukowała nowoczesne i komfortowe soczewki, pozwalające na wyraźne widzenie przedmiotów w dowolnej odległości i odmiennych warunkach. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, szkła evO2lution zapewniają najwyższy poziom higieny oraz bezpieczeństwa. W naszym sklepie internetowym znajdują się produkty tej marki dedykowane krótkowidzom oraz dalekowidzom. Mogą one być noszone zarówno przez doświadczonych, jak i początkujących użytkowników soczewek.

Soczewki evO2lution

evO2lution to autorska marka szkieł kontaktowych. Znajdują się m.in. w naszym sklepie z soczewkami. Jako że jest to nasz produkt, także i cena jest zdecydowanie korzystniejsza. Produkty są w 100% oryginalne, nowe, szczelnie zamknięte w blistrach, bezpieczne i wytwarzane przez najlepszych producentów.

Soczewki evO2lution cechują się idealną równowagą między tlenoprzepuszczalnością a nawodnieniem, zapewniają optymalne warunki, dzięki czemu gwarantują właściwe nawilżenie oka, nawet przez wiele godzin noszenia szkieł oraz bezpieczeństwo stosowania.

Soczewki kontaktowe evO2lution – dla kogo?

Kontaktowe soczewki evO2lution są przeznaczone dla osób o sferycznych wadach wzroku, tj. krótkowzroczności i dalekowzroczności. Ze względu na wysoki poziom transmisji tlenu oraz jednoczesne znakomite nawilżenie, szkła evO2lution monthly lenses są doskonałą opcją dla osób pracujących przez wiele godzin przed ekranami, w klimatyzowanych i suchych pomieszczeniach. Ich właściwości pozwalają na całodzienny komfort, ponieważ pacjenci praktycznie nie czują ich na oku. Szkła przystosowano do łatwego zakładania i zdejmowania, co stanowi zaletę szczególnie dla początkujących użytkowników. Z kolei soczewki evO2lution one day ze względu na brak konieczności codziennej pielęgnacji polecane są osobom ceniącym wygodę. Z powodzeniem znajdą także zastosowanie wśród alergików czy osób spędzających czas aktywnie oraz uprawiających regularnie sporty.

Szkła kontaktowe evO2lution – zalety

Soczewki evO2lution są wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału, z dużym poziomem nawilżenia oraz tlenoprzepuszczalności. Dodatkowo materiał ten odznacza się niską adhezją bakteryjną, co oznacza, że na powierzchni szkieł kontaktowych evO2lution nie odkładają się bakterie i osad białkowy, co wywołuje infekcje oczu.

Zaletą szkieł kontaktowych evO2lution jest ich właściwie wyprofilowana budowa. Dzięki niej można uzyskać maksymalny komfort podczas stosowania, ponieważ stają się one niemalże niewyczuwalne na oku. Profil tych szkieł zachowuje taki sam kształt i grubość materiału, bez względu na ich moc. To pozwala na uzyskanie takich samych efektów widzenia obu oczu.

Kontaktowe soczewki evO2lution zachowują optymalny moduł sztywności, są więc na tyle miękkie, by nie sprawiały problemów z aplikacją i ściąganiem, nawet osobom początkującym.

Oferta soczewek evO2lution – sklep internetowy kontaktowe.pl

W naszym sklepie z soczewkami znajdują się nowoczesne produkty evO2lution, które dzielą się na:

  • soczewki evO2lution monthly lenses – miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe to szkła przeznaczone do użytku w trybie dziennym, wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Dostępne są w opakowaniach 6 szt., które wystarczają na 3 miesiące. Te soczewki kontaktowe służą do wielokrotnego użytku, a więc wymagają codziennej, bardzo dokładnej pielęgnacji z użyciem specjalnego płynu dezynfekującego, który również oferuje marka evO2lution. Tylko dbanie o szkła w odpowiedni sposób pozwoli na komfortowe i bezproblemowe użytkowanie. Soczewki charakteryzują się wyjątkowo wysoką przepuszczalnością tlenu (161 Dk/t), co zapewnia użytkownikom niezwykły komfort oraz uwodnienie, aż w 40%. Jest to idealna równowaga pomiędzy nawilżeniem a oddychalnością soczewki kontaktowej,
  • soczewki evO2lution one day – jednodniowe soczewki hydrożelowe to szkła kontaktowe do jednorazowego użytku, dostępne w opakowaniach 30 szt. Charakteryzują się bardzo wysoką zawartością wody (58%), dzięki czemu zapewniają odpowiednie nawilżenie przez cały dzień. Wzbogacone są także o filtr UV, chroniący przed szkodliwym dla zdrowia promieniowaniem ultrafioletowym. Dzięki codziennej wymianie nie trzeba ich pielęgnować, po całodziennym stosowaniu wystarczy je wyrzucić. W naszej ofercie znajdują się też jednodniowe soczewki kontaktowe evO2lution one day premium. Wykonane z materiału hydrożelowo-silikonowego posiadają niezwykłe właściwości plasujące je wśród najlepszych soczewek hydrożelowo-silikonowych dostępnych aktualnie na rynku.
  • soczewki evO2fit - miesięczne soczewki hydrożelowe, służą do korekty krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Charakteryzują się asferyczną budową, dzięki czemu gwarantują idealną ostrość widzenia niezależnie od warunków oświetleniowych i redukują zjawisko aberracji sferycznej. Posiadają filtr UV, który daje ochronę przed szkodliwymi promieniami słońca. Szkła te są idealne dla osób o wrażliwych oczach i dużej potrzebie nawilżenia.

W asortymencie naszej sklepu z soczewkami znajdują się również płyny evO2lution, przeznaczone do dezynfekcji, płukania oraz nawilżania i przechowywania szkieł kontaktowych. Zachęcamy również do poznania zestawów, w których skład wchodzą soczewki evO2lution, płyny oraz pojemniki na szkła.