Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Soczewki kontaktowe evo2lution

evO2lution to nasza autorska marka soczewek kontaktowych. Znajdziecie ją jedynie w naszym sklepie. Jako że jest to jedynie nasz produkt, także i cena jest zdecydowanie bardziej korzystna.

Więcej ›

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

W związku z tym bardzo dobre szkła kontaktowe możecie dziś kupić w bardzo korzystnej cenie. Produkty marki są w 100% oryginalne, nowe, szczelnie zamknięte w blistrach, bezpieczne i wytwarzane przez najlepszych specjalistów. Nie musicie obawiać się, że to kontakty niewiadomego pochodzenia – to po prostu szkła najlepszych producentów opakowane w naszą etykietę.

Rodzina soczewek evO2lution

W ofercie marki evo2lution znajdziemy miesięczne soczewki evo2lution monthly lenses. To szkła przeznaczone do użytku w trybie dziennym, wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Dostępne są w opakowaniach 6-sztukowych, które wystarcza na 3 miesiące. Soczewki te służą do wielokrotnego użytku, a więc wymagają codziennej, restrykcyjnej pielęgnacji z użyciem specjalnego płynu dezynfekującego. Tylko kiedy będziemy w odpowiedni sposób dbać o szkła kontaktowe, będą komfortowo i bezproblemowo się nosiły. Soczewki charakteryzują się wyjątkowo wysoką przepuszczalnością tlenu (161 Dk/t), co zapewnia użytkownikowi niezwykły komfort oraz uwodnienie aż w 40%. Jest to idealna równowaga pomiędzy nawilżeniem a oddychalnością soczewki kontaktowej.

Dla kogo są soczewki evO2lution?

Soczewki są przeznaczone dla osób o sferycznych wadach wzroku, tj. krótkowzroczności i dalekowzroczności. Ze względu na wysoki poziom transmisji tlenu oraz jednoczesne znakomite nawilżenie, są doskonałą opcją dla osób pracujących przed ekranami. Właściwości soczewek pozwalają na całodzienny komfort, mało tego, pacjenci w większości nawet nie czują ich na oku. Szkłom nadano optymalny moduł sztywności, dzięki któremu łatwiej się je zakłada oraz zdejmuje. Może to znacznie przyspieszyć i polepszyć naukę aplikacji soczewek nowym użytkownikom. Kontakty evo2lution sprawdzą się wśród pacjentów, którzy chcą korygować swój wzrok w ten sposób codziennie.