Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Soczewki kontaktowe evo2lution

evO2lution to autorska marka soczewek kontaktowych. Znajdziecie ją m.in. w naszym sklepie. Jako że jest to nasz produkt, także i cena jest zdecydowanie bardziej korzystna.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki evO2lution

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Szkła marki evO2lution dostępne są w naszym sklepie w bardzo korzystnych cenach. Produkty są w 100% oryginalne, nowe, szczelnie zamknięte w blistrach, bezpieczne i wytwarzane przez najlepszych specjalistów. Nie musicie obawiać się, że to kontakty niewiadomego pochodzenia – to po prostu szkła najlepszych producentów opakowane w naszą etykietę.

Rodzina soczewek evO2lution

W ofercie marki evo2lution znajdziemy miesięczne soczewki evO2lution monthly lenses oraz jednodniowe evO2lution one day. Pierwsze z nich to szkła przeznaczone do użytku w trybie dziennym, wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Dostępne są w opakowaniach 6 szt., które wystarczają na 3 miesiące. Soczewki te służą do wielokrotnego użytku, a więc wymagają codziennej, restrykcyjnej pielęgnacji z użyciem specjalnego płynu dezynfekującego. Tylko dbanie o szkła w odpowiedni sposób pozwoli na komfortowe i bezproblemowe użytkowanie. Soczewki charakteryzują się wyjątkowo wysoką przepuszczalnością tlenu (161 Dk/t), co zapewnia użytkownikowi niezwykły komfort oraz uwodnienie aż w 40%. Jest to idealna równowaga pomiędzy nawilżeniem a oddychalnością soczewki kontaktowej. Natomiast nasz drugi produkt, czyli evO2lution one day to hydrożelowe soczewki do jednorazowego użytku, dostępne w opakowaniach 30 szt. Charakteryzują się bardzo wysoką zawartością wody (58%), dzięki czemu zapewniają odpowiednie nawilżenie przez cały dzień. Wzbogacone są także o filtr UV, chroniący przed szkodliwym dla zdrowia promieniowaniem ultrafioletowym.

Dla kogo?

Soczewki są przeznaczone dla osób o sferycznych wadach wzroku, tj. krótkowzroczności i dalekowzroczności. Ze względu na wysoki poziom transmisji tlenu oraz jednoczesne znakomite nawilżenie, szkła evO2lution monthly lenses są doskonałą opcją dla osób pracujących przed ekranami. Ich właściwości pozwalają na całodzienny komfort, mało tego, pacjenci w większości nawet nie czują ich na oku. Szkła przystosowano do łatwego zakładania i zdejmowania, co stanowi zaletę szczególnie dla początkujących użytkowników. Z kolei soczewki evO2lution one day ze względu na brak konieczności codziennej pielęgnacji polecane są osobom ceniącym wygodę. Z powodzeniem znajdą także zastosowanie wśród alergików czy osób spędzających czas aktywnie.