Filtry

Filtruj według

Marka
więcej ... mniej
Cena
9 36

Płyny do soczewek kontaktowych Horien

Jedyna kontaktologiczna azjatycka firma, która cieszy się w Polsce dużym zainteresowaniem i zaufaniem pacjentów, to Horien. Jest ona producentem soczewek kontaktowych oraz płynów do ich pielęgnacji.

Więcej ›

Sprawdź nasze Horien

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Jej produkty cechują się wysoką jakością oraz bardzo atrakcyjną ceną. Kupując artykuły spod jej ramienia, zyskujemy bezpieczne, popularne oraz komfortowe soczewki lub płyny, oszczędzając sporo pieniędzy. Możemy zakupić zestaw: szkła oraz płyn do soczewek Horien, możemy również zdecydować się tylko na jeden z tych produktów. Płyny pielęgnacyjne tajwańskiego producenta są kompatybilne ze wszystkimi miękkimi soczewkami kontaktowymi.

Stosowanie płynów Horien

Płynów pielęgnacyjnych wyprodukowanych przez firmę Horien powinny używać wszystkie osoby noszące soczewki wielokrotnego użytku. Do nich zaliczają się szkła miesięczne, dwutygodniowe, kwartalne oraz roczne. Aby zapewniły pacjentowali należyty komfort i bezpieczeństwo, wymagają codziennej, restrykcyjnej pielęgnacji. Proces ten jest niezwykle istotny w całym systemie użytkowania szkieł, jednak wbrew pozorom bardzo łatwy i wcale nie czasochłonny. Czyszczenie kontaktów trwa kilka minut i robimy to zazwyczaj wieczorem, po zdjęciu szkieł, przed snem. Po niedługim czasie taka codzienna pielęgnacja stanie się dla nas rutyną jak mycie zębów.

Dla kogo płyny do soczewek Horien?

Płyny przeznaczone są niemalże dla wszystkich pacjentów borykających się z wadą wzroku. Niezależnie od tego, czy uzywamy szkieł sferycznych, torycznych, czy progresywnych, możemy spokojnie stosować płyn do soczewek Horien. Ponadto jest on kompatybilny ze wszystkimi szkłami hydrożelowymi oraz silikonowo-hydrożelowymi. Nie wywołuje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia oczu. Alergikom oraz pacjentom o bardzo wrażliwych oczach w szczególności poleca się preparat Horien Aqua Comfort Solution z hialuronianem. To naturalny składnik występujący w filmie łzowym, dlatego nie drażni nawet najbardziej wymagających oczu.