Filtry

Filtruj według

Cena
17 33
Manufacturers

Płyny do soczewek kontaktowych Johnson & Johnson

Johnson & Johnson to firma produkująca m.in. soczewki ACUVUE. Marka została rozszerzona o pielęgnacyjny płyn do soczewek o nazwie ACUVUE RevitaLens.

Więcej ›

Sprawdź nasze Johnson & Johnson

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Jak działają płyny do soczewek Johnson & Johnson?

Wielofunkcyjny płyn ACUVUE RevitaLens to preparat produkowany przez Johnson & Johnson, przeznaczony do codziennego czyszczenia szkieł kontaktowych. Charakteryzuje się bardzo dobrym składem, który zapewnia skuteczne czyszczenie i wygodę noszenia soczewek. Płyn ma bardzo dobre właściwości nawilżające oraz dezynfekujące - usuwa aż 99,99% bakterii i grzybów z powierzchni szkieł. Przeznaczony jest dla użytkowników miękkich soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku, w szczególności szkieł dwutygodniowych ACUVUE OASYS.

Dla kogo płyny do soczewek Johnson & Johnson?

Płyn ACUVUE RevitaLens przeznaczony jest dla użytkowników soczewek kontaktowych, którzy chcą zapewnić swoim oczom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Soczewki po wyczyszczeniu tym preparatem są wolne od wszelkich zabrudzeń oraz drobnoustrojów, które mogłyby spowodować podrażnienia oczu, a nawet infekcje. Płyn polecany jest do stosowania z dwutygodniowymi soczewkami ACUVUE OASYS firmy Johnson & Johnson oraz wszystkimi innymi miękkimi soczewkami wielokrotnego użytku - zarówno z materiału hydrożelowego, jak i silikonowo-hydrożelowego.