Acuvue

Rodzina soczewek kontaktowych ACUVUE powiększyła się o nowy produkt tej samej marki. Tym razem jest to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek ACUVUE o doskonałym składzie i wysokiej skuteczności.

Więcej ›

Sprawdź nasze Acuvue

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Do czego służy płyn ACUVUE?

Płyn ACUVUE RevitaLens firmy Johnson & Johnson przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych ACUVUE OASYS oraz wszystkich innych soczewek wielokrotnego użytku (dwutygodniowych, miesięcznych itd.). Pielęgnacja ta obejmuje płukanie, czyszczenie i dezynfekcję soczewek oraz ich przechowywanie w pojemniku na soczewki, dołączonym do tego produktu.

Jakie zalety ma płyn ACUVUE?

Płyn pielęgnacyjny ACUVUE RevitaLens skutecznie oczyszcza powierzchnię soczewek z różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym osadów białkowych. Usuwa nawet 99,99% bakterii i grzybów, zapewniając nam bezpieczne użytkowanie soczewek każdego dnia. Dzięki swoim właściwościom nawilżającym gwarantuje naszym oczom uczucie komfortu, nawet podczas noszenia soczewek do późnych godzin wieczornych.

Wybierz swój wariant płynu ACUVUE RevitaLens!

Wielofunkcyjny płyn do czyszczenia soczewek kontaktowych ACUVUE RevitaLens dostępny jeż w różnych wielkościach - duże opakowanie będzie ekonomicznym rozwiązaniem w warunkach domowych, natomiast mała buteleczka sprawdzi się w sam raz do zabrania w podróż. Polecamy również zestawy promocyjne z soczewkami ACUVUE OASYS i płynem ACUVUE RevitaLens.