Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
68 75
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Bioxy

Holenderska firma farmaceutyczna Barnaux wprowadziła na rynek linię EYEYE, która obejmuje produkty do pielęgnacji oczu. Wszystkie artykuły spełniają podstawowe normy i certyfikaty, gwarantują także 100% bezpieczeństwo. Są wszechstronnie testowane i oceniane przed wejściem w masową fazę produkcji. W miarę możliwości, producent nie stosuje konserwantów, a wszystkie płyny i blistry soczewek są sterylne. Dzięki współpracy z wieloma międzynarodowymi ośrodkami badawczymi Barnaux tworzy nowoczesne soczewki – EYEYE Bioxy oraz produkty do ich pielęgnacji.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Bioxy

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Opis soczewek Bioxy

Soczewki korygują takie wady wzroku jak krótkowzroczność, dalekowzroczność oraz astygmatyzm. Dostępne są w wariancie jednodniowym oraz miesięcznym. Miesięczne szkła przeznaczone są jedynie do użytku dziennego i wymagają codziennej pielęgnacji płynem. Kontakty jednodniowe są, rzecz jasna, jednorazowe i wyrzuca się je po zużyciu. Szkła wykonane są z hipoalergicznego materiału z biokomponentami, dzięki czemu zapewniają pacjentowi naturalny komfort. Tworzywo jest również niejonowane, co redukuje osadzanie się na powierzchni szkieł białek, lipidów oraz drobnoustrojów. Charakteryzują się także asferyczną konstrukcją, która eliminuje wszelkie zniekształcenia obrazu i zapewnia idealne widzenie.

Plusy soczewek

Największym plusem tych soczewek jest ich wysoka biokompatybilność, która sprawia, że komfort podczas ich noszenia jest nieporównywalny z innymi szkłami. Osiągniętą ją za sprawą eliminacji wystąpienia reakcji alergicznych oraz innych skutków ubocznych. Materiał, z którego wyprodukowano soczewki, ma takie same właściwości jak naturalny system nawilżający filmu łzowego. Dzięki odtworzeniu w materiale szkieł właściwości mucyny, uzyskano gwarancję wysokiego uwodnienia, a także odporności na wysuszanie nawet pod koniec dnia. Ponadto soczewki Bioxy charakteryzują się zaokrągleniem krawędzi, co wpływa na niezwykłą wygodę użytkowania i brak dyskomortu. Dzięki tej właściwości nie dochodzi do tarcia między powieką a soczewką podczas mrugania.

Dla kogo?

Szkła przeznaczone są dla osób zmagających się z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością oraz astygmatyzmem. Z racji wykonania z hipoalergiczngeo materiału, będą dogodnym rozwiązaniem dla alergików. Najlepiej, aby zdecydowali się oni ponadto na szkła jednodniowe – niewłaściwa pielęgnacja szkieł również może powodować reakcje alergiczne. Soczewki nadają się zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i nowicjuszy w tym temacie. Cienka i zaokrąglona krawędź szkieł zapewnia idealny komfort noszenia, a asferyczna budowa wyraźne widzenie nawet podczas wieczornej jazdy samochodem.

Soczewki Bioxy, które oferujemy:

EYEYE BIOXY – miesięczne soczewki sferyczne o hipoalergicznych właściwościach.

EYEYE BIOXY DAILY – biokompatybilne jednodniowe soczewki sferyczne.

EYEYE BIOXY TORIC – miesięczne soczewki hipoalergiczne korygujące astygmatyzm.