Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
40 400
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Alcon (Ciba Vision)

Firma Alcon jest globalnym koncernem medycznym specjalizującym się w wytwarzaniu produktów okulistycznych. Została założona w 1945 roku w Teksasie, gdzie nadal ma swoją siedzibę. Ciba Vision była niegdyś oddzielnym przedsiębiorstwem, lecz dziś działa pod jednym szyldem wraz z firmą Alcon.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Alcon (Ciba Vision)

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-12 z 51 pozycji

Misją producenta jest dostarczanie ludziom takich produktów, by poprawiać jakość ich życia poprzez zwiększanie jakości widzenia. Idea jak dotąd się sprawdza, gdyż wszystkie produkty korygujące wzrok cieszą się olbrzymią popularnością na całym świecie. Firma posiada obecnie ponad 19 tysięcy oddziałów w 74 krajach i jest pionierem w zakresie kontaktologii i ochrony oczu.

Rodziny soczewek Alcon

Producent wprowadził na rynek kontaktologiczny trzy rodziny szkieł kontaktowych: Dailies, FreshLook oraz Air Optix. Jeśli ktoś jest stałym użytkownikiem kontaktów, z pewnością przynajmniej raz w życiu słyszał o tych markach. Air Optix to obecnie najpopularniejsze soczewki miesięczne w Europie, FreshLook to zaś jedne z najbardziej znanych szkieł kosmetycznych. Wszystkie produkty wychodzące spod ramienia firmy Alcon są wyjątkowo innowacyjne i zaawansowane technologicznie. Rozwiązania jakie stosuje koncern w produkcji szkieł kontaktowych są nowoczesne, a jednocześnie sprzyjają zdrowiu pacjentów.

Przegląd marek

Dailies

Rodzina silikonowo-hydrożelowych soczewek jednodniowych. Soczewki Dailies są jednymi z najbardziej innowacyjnych kontaktów na świecie. Dailies Total 1 to pierwsza i jedyna soczewka z gradientem uwodnienia, dzięki czemu jej nawilżenie osiąga aż 80%.

FreshLook

Rodzina hydrożelowych soczewek kosmetycznych zmieniających lub podkreślających kolor oczu. Szkła są dostępne w wersji z korekcją oraz bez korekcji. Przeznaczone są jedynie do użytku dziennego. Charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną oraz naturalnym efektem końcowym.

Air Optix

Najpopularniejsza rodzina soczewek miesięcznych w Europie. Szkła wykonane są z wysoko tlenoprzepuszczalnego silikonowego hydrożelu i przeznaczone są do użytku w trybie dziennym, przedłużonym lub całodobowym (w zależności od produktu). Korygują krótko- i dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię.

Dla kogo?

Soczewki przeznaczone są dla krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków oraz osób zmagających się ze starczowzrocznością. Ze względu na zróżnicowanie pomiędzy poszczególnymi markami, szkła dedykowane są niemalże wszystkim pacjentom, a nawet osobom bez wady wzroku. Osoby, które decydują się na noszenie szkieł kontaktowych ze względów kosmetycznych, powinny wybrać produkt spośród oferty szkieł FreshLook. Dla stałych użytkowników soczewek, noszących je codziennie, najlepsze będą Air Optix. Dla osób potrzebujących korekcji przez całą dobę albo niemających możliwości higienicznej zmiany szkieł idealne będą Air Optix Night&Day. Zaś dla okazjonalnych użytkowników soczewek lub osób o wyjątkowo wrażliwych oczach najlepsze powinny okazać się szkła Dailies.