Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Air Optix Night&Day Aqua 3 szt.

Air Optix Night&Day Aqua 3 szt.

UWAGA! Prosimy o potwierdzenie dostępności mocy.

Szkła kontaktowe Air Optix Night&Day Aquato soczewki miesięczne o wysokim współczynniku przepuszczalności tlenu. Soczewki możemy nosić w trybie dziennym jak i przedłużonym bez konieczności ich zdejmowania.Soczewki dostępne również w wersji "plano" jako soczewka opatrunkowa.

Moc
Krzywizna

Kupując więcej oszczędzasz:

96,99 ?
96,49 ?
95,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 97,99 zł oszczędzasz 15,75 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 97 punkty. Twój koszyk wyniesie 97 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 3,40 zł.

113,74 zł

25,84 zł za 1 szt.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Ilość:
Moc
Krzywizna
w magazynie

OPIS
Zakres mocy od 0,00D do -8,00D co 0,25D
od -8,50D do -10,00D co 0,50D
od +0,25D do +6,00D co 0,25D
Krzywizna (BC) 8,4mm ; 8,6mm
DIA 13,80 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 3 szt.
Czas realizacji do 14 dni roboczych
Marka Air Optix
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Soczewki Air Optix Night&Day Aqua 3 szt.

W soczewkach Air Optix Night & Day Aqua został zastosowany materiał silikonowo-hydrożelowy, który jest w stanie dostarczyć nam nawet 6-krotnie większą ilość tlenu niż inne dostępne na rynku soczewki z materiałów hydrożelowych. Szkła kontaktowe Air Optix Night&Day Aqua polecane są osobom szukających zdrowych soczewek do noszenia w trybie dziennym lub przedłużonym z możliwością ciągłego noszenia- do 30 dni i nocy.

Soczewki Air Optix Night & Day Aqua wyprodukowano z materiału Lotrafilcon A, stopień ich uwodnienia wynosi 24%, a współczynnik przepuszczalności tlenu to aż 140%. Dzięki tym nadzwyczaj korzystnym dla naszych oczu parametrów soczewki wspierają naturalne procesy metaboliczne rogówki.Dzięki asferycznej powierzchni wewnętrznej soczewki nie są obarczone aberracją sferyczną, co pozwala na uzyskanie wyższej ostrości wzroku i lepszego widzenia. Do soczewek polecamy płyn do soczewek evo2lution, który odświeża spojrzenie na dłużej, pielęgnuje oczy i soczewki.

UWAGA! Firma Alcon zmienia szatę graficzną opakowań soczewek.

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Air Optix Night&Day Aqua 3 szt. - wyprzedaż

Soczewki Air Optix Night & Day Aqua soczewki te dostarczające nawet 6-krotnie większą ilość tlenu niż tradycyjne szkła hydrożelowe.

Napisz swoją opinię