Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Płyn do soczewek kontaktowych evo2lution soft 500 ml
  • Płyn do soczewek kontaktowych evo2lution soft 500 ml

Płyn evo2lution soft 500 ml

Płyn evo2lution soft  przeznaczony jest do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, włączając soczewki kosmetyczne. Preparat świetnie usuwa nieczystości oraz pozostałości na powierzchni soczewek, jednocześnie świetnie ją nawilżając.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 29,99 zł oszczędzasz 5,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 29 punkty. Twój koszyk wyniesie 29 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,02 zł.

35,98 zł

6,00 zł za 100 ml

Ilość:
na zamówienie

O płynie do soczewek Płyn evo2lution soft 500 ml

Płyn do soczewek evo2lution soft 500 ml

Wielofunkcyjny płyn evo2lution soft jest aseptycznym buforowanym płynem służącym do dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. W skład płynu wchodzą takie składniki jak :  EDTA, PVP, poloksamer, poliheksanid 0,0002% , dzięki tym składnikom oraz środkom usuwającym osady białkowe płyn evo2lution soft nie tylko skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni soczewek, ale także dobrze je nawilża.

Dzięki evo2lution soft poczujesz świeżość tlenu na swoim oku. Evo2lution to rewolucja wśród płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Jeszcze lepsze czyszczenie soczewek i eliminowanie drobnoustrojów i osadów białkowych zapewnia największy poziom higieny soczewek, czyli zdrowsze oczy.

  • dezynfekuje
  • czyści
  • płucze
  • nawilża
  • pozwala przechowywać soczewkę

Za pomocą jednego płynu możesz uzyskać zwielokrotniony efekt świeżości i czystości oka, bez osadów, drobnoustrojów. Skuteczniejsze usuwanie osadów z powierzchni soczewki pozwala utrzymać świeżość jej noszenia przez cały dzień.
Evo2lution soft to rewolucja w pielęgnacji soczewek kontaktowych - płyn do soczewek, który odświeży Twoje spojrzenie na dłużej. Wymagaj od swojego płynu więcej. Atrakcyjna pojemność płynu evo2lution 500 ml w dobrej cenie.

Parametry płynu Płyn evo2lution soft 500 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 500 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 500 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O Płyn evo2lution soft 500 ml

Napisz swoją opinię

Płyn evo2lution soft 500 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także