Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
 • Obniżka
Air Optix Night & Day Aqua 6 szt.

Air Optix Night & Day Aqua 6 szt.

UWAGA! Prosimy o potwierdzenie dostępności mocy.

Całodobowe soczewki kontaktowe Air Optix Night&Day to odpowiedź na zapotrzebowanie osób pragnących szkieł niewymagających codziennej pielęgnacji i aplikacji. Dzięki niezwykle wysokim parametrom odpowiadającym za przepuszczalność tlenu soczewki, Air Optix Night&Day, zapewniają odpowiednie warunki do ich noszenia bez zdejmowania na noc - nawet przez 30 kolejnych dni.

Moc
Krzywizna

Kupując więcej oszczędzasz:

147,99 ?
147,49 ?
146,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 148,99 zł oszczędzasz 37,25 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 148 punkty. Twój koszyk wyniesie 148 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 5,18 zł.

186,24 zł
Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Ilość:
Moc
Krzywizna
w magazynie

OPIS
Zakres mocy od 0,00D do -8,00D co 0,25D
od -8,50D do -10,00D co 0,50D
od +0,25D do +6,00D co 0,25D
Krzywizna (BC) 8,4 mm ; 8,6 mm
DIA 13,80 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji do 14 dni roboczych
Marka Air Optix
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Całodobowe soczewki kontaktowe Air Optix Night&Day – najlepsze dotlenienie oczu przez 24h na dobę

Air Optix Night&Day to soczewki kontaktowe stworzone z oddychającego materiału silikonowo – hydrożelowego Lotrafilcon A, którego przepuszczalność tlenu wynosi, aż 175 Dk/t. To wartość nawet sześciokrotnie wyższa niż możliwości oferowane przez soczewki produkowane przy pomocy materiałów hydrożelowych. Tak wysokie parametry pozwalają Twoim oczom swobodnie oddychać nawet podczas snu, przez 30 dni i nocy bez zdejmowania soczewki.

Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu technologii Aqua, soczewka Air Optix Night&Day posiada bardzo przyzwoite warunki uwodnienia na poziomie 24%, co jeszcze bardziej poprawia komfort jej noszenia. Optymalne nawilżenie soczewki silikonowo – hydrożelowej sprawia, że nie poczujesz jej na oku nawet przez cały miesiąc intensywnego użytkowania.

Wyjątkowo krystaliczny obraz bez konieczności pielęgnacji soczewki

Dzięki asferycznej powierzchni wewnętrznej, całodobowe soczewki Air Optix Night&Day idealnie dopasowują się do oczu oraz gwarantują wysokiej jakości obraz i korekcję wzroku nawet przez 30 dni ciągłego noszenia. Całodobowe szkła Night&Day Air Optix doskonale korygują wadę wzroku zarówno krótkowidzów, jak i dalekowidzów oraz świetnie spisują się w pomieszczeniach klimatyzowanych, otoczeniu charakteryzującym się suchym powietrzem, a nawet w mocno zadymionych warunkach. Całodobowe soczewki firmy Alcon będą również idealnym rozwiązaniem dla osób spędzających wiele godzin przed komputerem. Ponadto, dzięki zastosowaniu dodatkowego oznakowania soczewki, z jej zakładaniem i zdejmowaniem nie będą mieli problemu nawet początkujący użytkownicy.

Co zyskasz decydując się na soczewki Air Optix Night&Day?

 • Możliwość komfortowego noszenia soczewki przez cały miesiąc, bez potrzeby jej codziennej pielęgnacji, zdejmowania i zakładania.
 • Soczewki kontaktowe doskonale przepuszczające tlen do oczu, przez co zachowacie je w pełnym zdrowiu.
 • Zdrowy i świeży wygląd oczu. Brak efektu przekrwionych oczu.
 • Możliwość przebywania w soczewkach w trudnych warunkach otoczenia. Nie musisz już obawiać się klimatyzowanych i zadymionych pomieszczeń.
 • Całodobowe soczewki ułatwiające wielogodzinną pracę przed komputerem.
 • Idealną korekcję wad zarówno do bliży, jak i do dali.
 • Łatwy system zakładania soczewki dzięki zastosowaniu dodatkowego oznakowania jej powierzchni.
Rada: Pomimo, iż soczewki kontaktowe Air Optix Night&Day można nosić nawet przez cały miesiąc bez zdejmowania, zaleca się, aby kilka razy poddać ją pielęgnacji i dać odpocząć naszym oczom. Pamiętaj jednak, aby swoje soczewki kontaktowe pielęgnować przy pomocy profesjonalnych płynów świetnie dezynfekujących i czyszczących soczewki, takich jak Evo2Lution, SoloCare Aqua lub inne wielofunkcyjne płyny do soczewek dostępne na naszej stronie.

Czy wiesz jak założyć soczewki kontaktowe?

Jeżeli masz problem z zakładaniem soczewek kontaktowych przejdź do artykułu w naszym serwisie, który ułatwi Ci ten proces. Sprawdź tutaj

U nas możesz kupić również Air Optix Night and Day Aqua w 3 szt. Sprawdź ofertę tutaj.

Czy wiesz dlaczego warto kupić soczewki Air Optix Night & Day Aqua w sklepie Kontaktowe.pl?

 • U nas kupujesz soczewki kontaktowe w atrakcyjnej cenie już od pierwszego pudełka.
 • Nasza obsługa klienta zawsze pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązania i odpowie na wszelkie Twoje pytania.
 • Twoje paczki realizujemy zaraz po złożeniu i opłaceniu przez Ciebie zamówienia.
 • Przy zamówieniach powyżej 200zł nie zapłacisz za dostawę towaru.
 • Nasze soczewki dostarczymy Ci nawet do innych Państw UE.
 • U nas wybierasz formy płatności i wysyłki, jakie Ci najbardziej odpowiadają.
Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszych promocji, zniżek i gratisów polub nasz profil na facebooku lub obserwuj nas na twitterze.
UWAGA! Firma Alcon zmienia szatę graficzną opakowań soczewek.

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Air Optix Night&Day Aqua 6 szt -wyprzedaż

Całodobowe soczewki kontaktowe Air Optix Night&Day to odpowiedź na zapotrzebowanie osób pragnących szkieł niewymagających codziennej pielęgnacji i aplikacji. Dzięki niezwykle wysokim parametrom odpowiadającym za przepuszczalność tlenu soczewki, Air Optix Night&Day, zapewniają odpowiednie warunki do ich noszenia bez zdejmowania na noc - nawet przez 30 kolejnych dni.

Poniżej są podane dostępne moce oraz daty ważności.

Napisz swoją opinię

Powiązane artykuły na naszym blogu