Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
 • Obniżka
Air Optix Night & Day Aqua 6 szt.

Air Optix Night & Day Aqua 6 szt.

UWAGA! Prosimy o potwierdzenie dostępności mocy.

Całodobowe soczewki kontaktowe Air Optix Night&Day to odpowiedź na zapotrzebowanie osób pragnących szkieł niewymagających codziennej pielęgnacji i aplikacji. Dzięki niezwykle wysokim parametrom odpowiadającym za przepuszczalność tlenu soczewki, Air Optix Night&Day, zapewniają odpowiednie warunki do ich noszenia bez zdejmowania na noc - nawet przez 30 kolejnych dni.

Moc
Krzywizna

Kupując więcej oszczędzasz:

147,99 ?
147,49 ?
146,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 148,99 zł oszczędzasz 37,25 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 148 punkty. Twój koszyk wyniesie 148 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 5,18 zł.

186,24 zł
Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Ilość:
Moc
Krzywizna
w magazynie

OPIS
Zakres mocy od 0,00D do -8,00D co 0,25D
od -8,50D do -10,00D co 0,50D
od +0,25D do +6,00D co 0,25D
Krzywizna (BC) 8,4 mm ; 8,6 mm
DIA 13,80 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji do 14 dni roboczych
Marka Air Optix
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Całodobowe soczewki kontaktowe Air Optix Night&Day – najlepsze dotlenienie oczu przez 24h na dobę

Air Optix Night&Day to soczewki kontaktowe stworzone z oddychającego materiału silikonowo – hydrożelowego Lotrafilcon A, którego przepuszczalność tlenu wynosi, aż 175 Dk/t. To wartość nawet sześciokrotnie wyższa niż możliwości oferowane przez soczewki produkowane przy pomocy materiałów hydrożelowych. Tak wysokie parametry pozwalają Twoim oczom swobodnie oddychać nawet podczas snu, przez 30 dni i nocy bez zdejmowania soczewki.

Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu technologii Aqua, soczewka Air Optix Night&Day posiada bardzo przyzwoite warunki uwodnienia na poziomie 24%, co jeszcze bardziej poprawia komfort jej noszenia. Optymalne nawilżenie soczewki silikonowo – hydrożelowej sprawia, że nie poczujesz jej na oku nawet przez cały miesiąc intensywnego użytkowania.

Wyjątkowo krystaliczny obraz bez konieczności pielęgnacji soczewki

Dzięki asferycznej powierzchni wewnętrznej, całodobowe soczewki Air Optix Night&Day idealnie dopasowują się do oczu oraz gwarantują wysokiej jakości obraz i korekcję wzroku nawet przez 30 dni ciągłego noszenia. Całodobowe szkła Night&Day Air Optix doskonale korygują wadę wzroku zarówno krótkowidzów, jak i dalekowidzów oraz świetnie spisują się w pomieszczeniach klimatyzowanych, otoczeniu charakteryzującym się suchym powietrzem, a nawet w mocno zadymionych warunkach. Całodobowe soczewki firmy Alcon będą również idealnym rozwiązaniem dla osób spędzających wiele godzin przed komputerem. Ponadto, dzięki zastosowaniu dodatkowego oznakowania soczewki, z jej zakładaniem i zdejmowaniem nie będą mieli problemu nawet początkujący użytkownicy.

Co zyskasz decydując się na soczewki Air Optix Night&Day?

 • Możliwość komfortowego noszenia soczewki przez cały miesiąc, bez potrzeby jej codziennej pielęgnacji, zdejmowania i zakładania.
 • Soczewki kontaktowe doskonale przepuszczające tlen do oczu, przez co zachowacie je w pełnym zdrowiu.
 • Zdrowy i świeży wygląd oczu. Brak efektu przekrwionych oczu.
 • Możliwość przebywania w soczewkach w trudnych warunkach otoczenia. Nie musisz już obawiać się klimatyzowanych i zadymionych pomieszczeń.
 • Całodobowe soczewki ułatwiające wielogodzinną pracę przed komputerem.
 • Idealną korekcję wad zarówno do bliży, jak i do dali.
 • Łatwy system zakładania soczewki dzięki zastosowaniu dodatkowego oznakowania jej powierzchni.
Rada: Pomimo, iż soczewki kontaktowe Air Optix Night&Day można nosić nawet przez cały miesiąc bez zdejmowania, zaleca się, aby kilka razy poddać ją pielęgnacji i dać odpocząć naszym oczom. Pamiętaj jednak, aby swoje soczewki kontaktowe pielęgnować przy pomocy profesjonalnych płynów świetnie dezynfekujących i czyszczących soczewki, takich jak Evo2Lution, SoloCare Aqua lub inne wielofunkcyjne płyny do soczewek dostępne na naszej stronie.

Czy wiesz jak założyć soczewki kontaktowe?

Jeżeli masz problem z zakładaniem soczewek kontaktowych przejdź do artykułu w naszym serwisie, który ułatwi Ci ten proces. Sprawdź tutaj

U nas możesz kupić również Air Optix Night and Day Aqua w 3 szt. Sprawdź ofertę tutaj.

Czy wiesz dlaczego warto kupić soczewki Air Optix Night & Day Aqua w sklepie Kontaktowe.pl?

 • U nas kupujesz soczewki kontaktowe w atrakcyjnej cenie już od pierwszego pudełka.
 • Nasza obsługa klienta zawsze pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązania i odpowie na wszelkie Twoje pytania.
 • Twoje paczki realizujemy zaraz po złożeniu i opłaceniu przez Ciebie zamówienia.
 • Przy zamówieniach powyżej 200zł nie zapłacisz za dostawę towaru.
 • Nasze soczewki dostarczymy Ci nawet do innych Państw UE.
 • U nas wybierasz formy płatności i wysyłki, jakie Ci najbardziej odpowiadają.
Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszych promocji, zniżek i gratisów polub nasz profil na facebooku lub obserwuj nas na twitterze.
UWAGA! Firma Alcon zmienia szatę graficzną opakowań soczewek.

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Air Optix Night & Day Aqua 6 szt.

UWAGA! Prosimy o potwierdzenie dostępności mocy.

Całodobowe soczewki kontaktowe Air Optix Night&Day to odpowiedź na zapotrzebowanie osób pragnących szkieł niewymagających codziennej pielęgnacji i aplikacji. Dzięki niezwykle wysokim parametrom odpowiadającym za przepuszczalność tlenu soczewki, Air Optix Night&Day, zapewniają odpowiednie warunki do ich noszenia bez zdejmowania na noc - nawet przez 30 kolejnych dni.

Napisz swoją opinię

Powiązane artykuły na naszym blogu