Biofinity 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Cena: 44,99 zł na zamówienie

  Soczewki kontaktowe Biofinity to szkła miesięczne przy produkcji, których została zastosowana zaawansowana technologia AQUAFORM gwarantująca wysokie nawilżenie. Szkła Biofinity cechuje wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu, zapewniający komfort i optymalne nawilżenie ludzkim oczom. Soczewki możemy nosić w dzień i w nocy bez konieczności ich...

  Cena: 44,99 zł
  na zamówienie
 • Cena: 75,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Biofinity to soczewki miesięczne, w których zastosowana została nowoczesna technologia AQUAFORM. Soczewki charakteryzuje duży współczynnik przepuszczalności tlenu, co zapewnia komfort i długotrwałe nawilżenie dla naszych oczu.Soczewki możemy nosić w trybie ciągłym - w dzień i w nocy bez konieczności ich zdejmowania.

  Cena: 75,99 zł
  na zamówienie
 • Cena: 119,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Biofinity Multifocal to soczewki progresywne, które dzięki zastosowaniu technologii Balanced Progressive™ zapewniają dobrą jakość widzenia z bliska, jak i z daleka. Wysoka zwilżalność soczewki powoduje, że jej powierzchnia jest bardziej odporna na gromadzenie się osadów.

  Cena: 119,99 zł
  na zamówienie
 • Cena: 70,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Biofinity Toric to soczewki przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Szkła kontaktowe charakteryzuje wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu oraz wysoka elastyczność. Technologia Aquaform Comfort Science zapewnia naturalne zwilżenie oddychających soczewek kontaktowych, oferując większy komfort użytkowania przez cały dzień.

  Cena: 70,99 zł
  na zamówienie
 • Cena: 61,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Biofinity XR to soczewki miesięczne, charakteryzujące się wysoką przepuszczalnością tlenu oraz systemem neutralizującym aberracje, który poprawia ostrość widzenia.

  Cena: 61,99 zł
  na zamówienie
 • Cena: 66,99 zł W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom