Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Jak wziąć udział w promocji*?

Kup dwa takie same opakowania
jednodniowych soczewek kontaktowych:

ACUVUE® OASYS 1-DAY 30 SZT.

KUP TERAZ

1-DAY ACUVUE® MOIST 30 SZT.

KUP TERAZ

1-DAY ACUVUE® MOIST FOR ASTIGMATISM 30 SZT.

KUP TERAZ

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 SZT.

KUP TERAZ

 

i odbierz upominek:

krem do rąk Neutrogena 75 ml

Przed użyciem soczewek kontaktowych skonsultuj się z optometrystą lub okulistą, gdyż niewłaściwie dopasowane i używane zagrażają Twojemu zdrowiu.

Promocja obowiązuje 07.09.2020 do 31.10.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

*Promocja obowiązuje od 07.09.2020 do 31.10.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocja polega na uprawnieniu uczestnika do otrzymania 1 opakowania kremu do rąk Neutrogena 75 ml przy jednoczesnym zakupie 2 takich samych opakowań soczewek kontaktowych ACUVUE® OASYS 1Day, 1-DAY ACUVUE® MOIST, 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM lub 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL. Lista salonów biorących udział w promocji dostępna jest na stronie www.acuvue.pl. Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie www.kontaktowe.pl. Promocja dostępna na stronie www.kontaktowe.pl. Organizatorem promocji i właścicielem grafiki jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska.

ACUVUE®, ACUVUE® OASYS 1Day, 1-DAY ACUVUE® MOIST, 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, 1-DAY ACUVUE®

Polecane produkty :