Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe 30 szt.

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe 30 szt.

Jeżeli szukasz soczewki kontaktowej, która przez cały dzień zostaje optymalnie nawilżona i utrzymuje wysoki komfort noszenia przez cały dzień to Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe są właśnie dla Ciebie.

Moc
Krzywizna

Kupując więcej oszczędzasz:

90,99 ?
90,49 ?
89,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 91,99 zł oszczędzasz 1,75 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 91 punkty. Twój koszyk wyniesie 91 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 3,19 zł.

93,74 zł

3,18 zł za 1 szt.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Ilość:
Moc
Krzywizna

OPIS
Zakres mocy moce od +0,50 D do +6,00 D co 0,25
moce od +6,50 D do +8.00 D co 0,50
moce od -0,50 D do -6,00 D co 0,25
moce od -6,50 D do -12,00 D co 0,50
Krzywizna (BC) 8,5 mm; 9,0 mm
DIA 14,30 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia jednodniowe
Opakowanie 30 szt.
Czas realizacji BC 8.5 od 3 do 5 dni roboczych , BC 9.0 czas realizacji to 5-14 dni roboczych
Marka Acuvue
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Soczewki Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe to nowe miękkie soczewki kontaktowe.

Podczas produkcji Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe została użyta nowa technologia Zintegrowanej Łzy. Dzięki specjalnym cząsteczką podobnym do ludzkich łez soczewka naturalnie łączy się z filmem łzowym. Dzięki tej technologi nasze oczy nie ulegają przekrwieniu.

Firma Johnson&Johnson stworzyła unikatowe soczewki z myślą o ludziach aktywnych, pracujących wiele godzin z urządzeniami elektronicznymi.

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe cechuje się wysoka tlenoprzepuszczalność, co sprawia iż do oczu dociera więcej tlenu. A co za tym idzie oczy nie ulegają przesuszeniu ani przemęczeniu.

Soczewki Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe idealnie nadają się również dla ludzi przebywających w ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeniach. Doskonale sprawdzają się podczas jazdy samochodem. Jeżeli spędzasz czas aktywnie, spacerujesz czy ćwiczysz te szkła są właśnie dla Ciebie.

Dzięki nowej technologi soczewki pozostają niewyczuwalne nawet pod koniec dnia. Zapewnia również ochronę przed szkodliwym działanie promieni UV.

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Dailies Total1 30szt.

Szkła kontaktowe Dailies Total 1 30szt. to nowoczesne soczewki jednodniowe, które cechują się narastającym uwodnieniem oraz najwyższym współczynnikiem transmisyjności tlenu. Te cechy sprawiają, iż komfort oraz nawilżenie soczewek utrzymuje się od początku aż do końca dnia.

Napisz swoją opinię

Powiązane artykuły na naszym blogu