Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
1 Day ACUVUE Moist 30 szt.

1 Day ACUVUE Moist 30 szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe Acuvue Moist zostały stworzone dla osób pragnących utrzymać świeżość swojego wzroku nawet podczas wielu godzin noszenia. Dzięki zastosowaniu technologii LACREON Acuvue Moist znakomicie wiążą cząsteczki wody z materiałem Etafilcon A, pozostawiając oczy w pełnym nawilżeniu przez cały dzień.

Moc
Krzywizna
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 74,99 zł

2,43 zł za 1 szt

Kupując ten produkt możesz otrzymać 74 punkty. Twój koszyk wyniesie 74 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 2,59 zł.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Ilość:
Moc
Krzywizna
w magazynie

OPIS
Zakres mocy od -0,50D do -6,00 D co 0,25D
od -6,50D do -12,00D co 0,50D
od +0,50D do +6,00D co 0,25D
Krzywizna (BC) 8,5 ; 9,0
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia jednodniowe
Opakowanie 30 szt.
Czas realizacji BC 8.5 do 24 godzin,
BC 9.0 od 3 do 7 dni roboczych
Marka Acuvue
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Jednodniowe Soczewki Kontaktowe Acuvue Moist – prosty wybór dla osób aktywnych

Decydując się na soczewki 1-Day Acuvue Moist, użytkownicy wskazują, że są one idealnym wyborem z uwagi na ich bardzo łatwą aplikację, wyjątkową higienę oraz pełne nawilżenie przez cały dzień. To sprawia, że szkła firmy Johnson&Johnson są idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych fizycznie, ceniących sobie elastyczne rozwiązania wpasowujące się w każdą sytuację. Dzięki jednodniowemu trybowi noszenia Acuvue Moist świetnie sprawdzają się podczas jazdy na rowerze, wizyty na basenie, a także w trakcie zimowych szaleństw na stoku.

Na uwagę zasługuje specjalne oznaczenie soczewki Acuvue Moist w systemie 1-2-3 wskazującym, jak powinniśmy je założyć. Jest to wyjątkowo przyjazne rozwiązanie, szczególnie dla osób zaczynających swoją przygodę ze szkłami kontaktowymi. Dodatkowo jednodniowe soczewki kontaktowe Acuvue Moist nie wymagają od użytkownika codziennej pielęgnacji, co czyni je rozwiązaniem bardzo praktycznym, higienicznym i komfortowym.

Pełne nawilżenie soczewek Acuvue Moist, dzięki zastosowaniu technologi LACREON

Szukając soczewki, która zachowuje pełne nawilżenie materiału nawet pod koniec dnia, warto wziąć pod uwagę jednodniowe soczewki kontaktowe 1 Day Acuvue Moist. Konstruktorzy i specjaliści firmy Johnson&Johnson użyli przy jej wykonaniu technologii LACREON, która zachowuje idealne proporcje pomiędzy optymalnym nawilżeniem soczewki na poziomie 58%, a parametrami odpowiedzialnymi za przepuszczanie tlenu do oczu na poziomie 33%. Dzięki temu Acuvue Moist, to wyjątkowe soczewki jednodniowe oferujące użytkownikom najwyższą jakość, komfort i bezpieczeństwo użycia.

Warto też wspomnieć, iż soczewki Acuvue Moist to idealne rozwiązanie dla alergików, które nie podrażnia i nie obciąża ich oczu nawet podczas wielu godzin noszenia.

Szkła kontaktowe Acuvue Moist – skuteczna ochrona przed UV

Jednodniowe szkła kontaktowe 1-Day Acuvue Moist firmy Johnson&Johnson to nie tylko dobra korekcja wzorku i pełne nawilżenie oczu. Nowoczesna technologia produkcji soczewek użyta przez koncern J&J pozwoliła uzyskać niezwykle wydajną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Jak podają badania, Acuvue Moist gwarantują ochronę przed promieniowaniem UVA na poziomie 82%, a także przed szkodliwymi skutkami UVB na poziomie 97%. Dzięki temu masz pewność, że Twoje oczy są objęte najwyższą możliwą ochroną.

Co zyskasz wybierając jednodniowe soczewki 1 Day Acuvue Moist?

  • Wysoką higienę użycia, ze względu na jednodniowy tryb wymiany soczewki.
  • Możliwość swobodnego wykonywania ulubionych aktywności z zachowaniem odpowiedniej korekcji swojej wady wzroku.
  • Zachowanie optymalnych proporcji pomiędzy nawilżeniem soczewki, a przepuszczaniem przez nią tlenu do oka. Dzięki temu nie poczujesz obecności soczewki nawet pod koniec długiego i aktywnego dnia.
  • Szybkie zakładanie i zdejmowanie soczewek, dzięki zastosowaniu systemu 1-2-3, który w intuicyjny sposób wskazuje, jak prawidłowo aplikować szkła kontaktowe.
  • Pełną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV.Idealne rozwiązanie dla alergików, zabezpieczające przed uciążliwymi podrażnieniami.

Jeżeli masz problem z zakładaniem i zdejmowaniem soczewek kontaktowych zajrzyj koniecznie na nasz blog poświęcony temu tematowi. Kliknij tutaj.

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

1 Day ACUVUE Moist 30 szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe Acuvue Moist zostały stworzone dla osób pragnących utrzymać świeżość swojego wzroku nawet podczas wielu godzin noszenia. Dzięki zastosowaniu technologii LACREON Acuvue Moist znakomicie wiążą cząsteczki wody z materiałem Etafilcon A, pozostawiając oczy w pełnym nawilżeniu przez cały dzień.

Napisz swoją opinię

Powiązane artykuły na naszym blogu