Soczewki - Dwutygodniowe  

Jest 14 produktów.

Soczewki dwutygodniowe zapewniają wygodny, 2-tygodniowy system zmiany szkieł, higienę i komfort użytkowania dzięki nowoczesnym materiałom, z których są wykonane. Tego rodzaju soczewki stanowią dobre rozwiązanie dla osób o oczach wrażliwych, które, nosząc innego typu szkła kontaktowe, uskarżają się często na niezbyt przyjemne uczucie suchości ocz...

Soczewki dwutygodniowe zapewniają wygodny, 2-tygodniowy system zmiany szkieł, higienę i komfort użytkowania dzięki nowoczesnym materiałom, z których są wykonane. Tego rodzaju soczewki stanowią dobre rozwiązanie dla osób o oczach wrażliwych, które, nosząc innego typu szkła kontaktowe, uskarżają się często na niezbyt przyjemne uczucie suchości oczu.

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe higieniczne rozwiązanie dla aktywnych

Soczewki w 2-tygodniowym trybie noszenia to rozwiązanie pośrednie między soczewkami jednodniowymi a soczewkami miesięcznymi. Jest to bardzo wygodne i higieniczne rozwiązanie - poszczególna para soczewek noszona jest stosunkowo krótko, dzięki czemu zapobiega długotrwałemu powstawaniu na jej powierzchni osadu białkowego.

Co istotne, możliwe jest również noszenie niektórych soczewek dwutygodniowych w trybie ciągłym, jednak w tym przypadku wymiany należy dokonać po tygodniu (po 7 dniach i nocach nieprzerwanego używania soczewek).

Nosząc soczewki dwutygodniowe Acuvue w trybie dziennym, musimy naturalnie pamiętać o ich codziennej właściwej pielęgnacji. Nie różni się ona niczym od czyszczenia pozostałych typów soczewek systematycznej wymiany.

Warto podkreślić, że wśród soczewek dwutygodniowych znajdziemy soczewki sferyczne, toryczne oraz kolorowe, które pozwolą nam na zmianę wizerunku.

Wybierz swoje ulubione soczewki dwutygodniowe na Kontaktowe.pl

Dodatkowo wszystkie dwutygodniowe soczewki kontaktowe są bardzo dobrze nawilżone i nadają się do całodniowego noszenia dla osób o wrażliwych oczach - szczególnie polecane są tutaj soczewki Acuvue Oasys oraz soczewki ACUVUE 2 firmy Johnson&Johnson.

Polecamy też soczewki Avaira firmy CooperVision zapewniające wyjątkowe natlenienie rogówki.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom