Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Płyn Complete RevitaLens 360 ml

Płyn Complete RevitaLens 360 ml

Wielofunkcyjny płyn Complete RevitaLens to preparat, który zawiera system Complete. Skutecznie usuwa 99,99% bakterii i grzybów, i nawet 85% białek i osadów lipidowych z powierzchni soczewek.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 29,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 29 punkty. Twój koszyk wyniesie 29 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,02 zł.

Ilość:
w magazynie

O Płyn Complete RevitaLens 360 ml

Płyn Complete RevitaLens Multi-Purpose Disinfecting Solution 360 ml

Wielofunkcyjny płyn pielęgnujący Complete RevitaLens nadaje się do codziennego czyszczenia, płukania, dezynfekowania, nawilżania i oczywiście przechowywania soczewek miękkich dowolnego rodzaju – również nowoczesnych soczewek silikonowo – hydrożelowych. 

Stosowanie płynu Complete chroni nas przed wysuszeniem oczu oraz spowodowanych nim podrażnień. Płyn bazuje na skutecznym systemie COMPLETE, który odpowiada za efektywne usuwanie pojawiających się na powierzchni naszych soczewek osadów białkowych. Efektem regularnego stosowania preparatu jest wyraźnie większy komfort noszenia soczewek.

Complete RevitaLens eliminuje 99,99% bakterii oraz grzybów, a także usuwa ponad 85% białek i osadów lipidowych z powierzchni soczewek.

Płyn dostępny jest w zestawie z wygodnym pudełeczkiem na soczewki. Preparat należy zużyć w ciągu 90 dni od otwarcia opakowania. Dostępne są opakowania o mniejszej pojemności – 120 ml.

Parametry Płyn Complete RevitaLens 360 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Complete RevitaLens
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 360 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 200 ml - 360 ml

OPINIE O Płyn Complete RevitaLens 360 ml

Napisz swoją opinię

Płyn Complete RevitaLens 360 ml

Napisz swoją opinię