Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Płyn Complete RevitaLens 360 ml

Płyn Complete RevitaLens 360 ml

Wielofunkcyjny płyn Complete RevitaLens to preparat, który zawiera system Complete. Skutecznie usuwa 99,99% bakterii i grzybów, i nawet 85% białek i osadów lipidowych z powierzchni soczewek.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 29,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 29 punkty. Twój koszyk wyniesie 29 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,02 zł.

Ilość:
w magazynie

O Płyn Complete RevitaLens 360 ml

Dlaczego warto wybrać płyn Complete RevitaLens?

Wielofunkcyjny płyn pielęgnujący Complete RevitaLens przeznaczony jest do codziennego czyszczenia, płukania, dezynfekowania, nawilżania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek (zarówno hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych). Preparat polecany jest przez popularną markę soczewek kontaktowych Acuvue

Stosowanie płynu Complete chroni nas przed wysuszeniem soczewek oraz spowodowanych nim podrażnień. Jego działanie opiera się na systemie COMPLETE, który odpowiada za skuteczne usuwanie pojawiających się na powierzchni naszych soczewek zanieczyszczeń, w tym osadów białkowych

Complete RevitaLens eliminuje ponad 99,99% mikroorganizmów, a także usuwa ponad 85% białek i osadów lipidowych z powierzchni soczewek. Gwarantuje to większe bezpieczeństwo naszych oczu oraz lepszy komfort noszenia szkieł kontaktowych. Dodatkową ochronę soczewek zapewnia dołączony do płynu pojemniczek na soczewki. 

Preparat należy zużyć w ciągu 90 dni od otwarcia opakowania. Dostępne jest również opakowania o mniejszej pojemności – 120 ml.

Zalety Complete RevitaLens

  • jest wielofunkcyjny: czyści, płucze, dezynfekuje i nawilża
  • dostępny jest z pojemniczkiem na soczewki
  • produkt polecany przez Acuvue

Parametry Płyn Complete RevitaLens 360 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Complete RevitaLens
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 360 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 200 ml - 360 ml

OPINIE O Płyn Complete RevitaLens 360 ml

Ocena 

5

U mnie się sprawdza, daję 5

Ocena 

Complete

Dobrze nawilża, używam do soczewek Acuvue oasys

Ocena 

Płyn do soczewek

Najlepszy do soczewek silikonowo-hydrożelowych

Napisz swoją opinię

Płyn Complete RevitaLens 360 ml

Napisz swoją opinię