Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
2 x soczewki jednodniowe Ultra One Day 30 szt. + karta empik 50 zł

2 x soczewki jednodniowe Ultra One Day 30 szt. + karta empik 50 zł

Soczewka kontaktowa Bausch&Lomb ULTRA® One Day została specjalnie stworzona, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas noszenia. Wyposażona jest w dwie innowacyjne technologie oraz posiada wysokie wartości kluczowych parametrów.

Zestaw promocyjny składa się z dwóch opakowań 30 szt. soczewek ULTRA® One Day oraz karty podarunkowej empik o wartości 50 zł.

Moc 2
Moc
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 7 dni roboczych
Rekomendowane produkty

Cena: 209,99 zł

3,63 zł za 1 szt

Kupując ten produkt możesz otrzymać 209 punkty. Twój koszyk wyniesie 209 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 3,14 zł.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Moc 2    * Required
Ilość:
Moc 2
Moc

O 2 x soczewki jednodniowe Ultra One Day 30 szt. + karta empik 50 zł

Dlaczego warto wybrać soczewki ULTRA® One Day?

Soczewka kontaktowa Bausch&Lomb ULTRA® One Day została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Zawiera dwie przełomowe technologie, a także wysokie wartości kluczowych parametrów. W efekcie powstała soczewka kontaktowa, którą można nosić nawet do 16 godzin od aplikacji!

Zestaw promocyjny składa się z dwóch opakowań 30 szt. soczewek ULTRA® One Day oraz karty podarunkowej empik o wartości 50 zł.

ULTRA® One Day to soczewka kontaktowa jednodniowej wymiany wykonana z wysoko uwodnionego (55%) materiału Kalifilcon A o wysokim współczynniku przepuszczalności tlenu (134 Dk/t). Zawiera również dwie innowacyjne technologie: Advanced MoistureSeal® oraz Comfort Feel. Technologie te gwarantują maksymalny komfort nawet do 16 godzin ciągłego użytkowania. W tym czasie soczewki utrzymują 96% swojego nawilżenia i zapobiegają suchości oczu. Pozostają lekkie i "oddychające", co chroni przed uczuciem soczewki na oczach i przedwczesnym zmęczeniem oczu. Unikalne składniki nawilżające i odżywcze są stopniowo uwalniane przez cały okres użytkowania soczewek. Są to na przykład elektrolity, które wzbogacają i równoważą film łzowy. W efekcie Twoje oczy są zdrowe, wypoczęte i zawsze odpowiednio nawilżone. Nowa konstrukcja jest bardziej komfortowa, a soczewki dopasowują się do Twoich oczu już po kilku sekundach. Miękki, gładki materiał jest delikatny dla oczu, a optyka o wysokiej rozdzielczości zapewnia wyraźne widzenie w każdych warunkach oświetleniowych, także po zmroku przy niedostatecznym oświetleniu. Filtry UV klasy drugiej blokują ponad 95% szkodliwego promieniowania UVB i ponad 50% promieniowania UVA. To dodatkowa ochrona dla Twoich oczu przed szkodliwym działaniem słońca! Jasnoniebieski odcień z jednej strony wskazuje, którą stroną skierować soczewkę na oko - to także niezastąpiona pomoc w nauce prawidłowego ich zakładania.

Szeroki zakres dostępnych mocy sferycznych pozwala na korzystanie z nich zarówno osobom krótkowzrocznym, jak i dalekowzrocznym z lekką, umiarkowaną lub głęboką wadą wzroku.

ULTRA® One Day to soczewki jednodniowe. Ponieważ nie musisz zajmować się dodatkową troską o przechowywanie i mieszanie płynu do soczewek, możesz po prostu wyrzucić soczewki po całym dniu noszenia i następnym razem sięgnąć po nową, świeżą parę.

Zalety Ultra® One Day

  • wysoka przepuszczalność tlenu
  • optymalna zawartość wody
  • wyraźne widzenie
  • komfort użytkowania
  • łatwa aplikacja

Dla kogo?

  • dla osób, które przez długie godziny wpatrują się w ekrany komputerów, smartfonów, tabletów czy telewizorów
  • dla osób prowadzących pojazdy mechaniczne bądź przebywających w zadymionych lub klimatyzowanych pomieszczeniach
  • dla osób oczekujących skutecznych i komfortowych rozwiązań 

Soczewki kontaktowe Ultra One Day przeznaczone do korekcji zdrowych oczu.
Instrukcja użytkowania: www.kontaktowe.pl/instrukcje
Podmiot prowadzący reklamę: Salony Optyczne Online sp. z o.o.
Producent: Bausch&Lomb Incorporated
Upoważniony przedstawiciel: Salony Optyczne Online sp. z o.o.Parametry 2 x soczewki jednodniowe Ultra One Day 30 szt. + karta empik 50 zł

Zakres mocy -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Opakowanie 2x30 szt.
Czas realizacji do 7 dni roboczych
Marka ultra
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O 2 x soczewki jednodniowe Ultra One Day 30 szt. + karta empik 50 zł

Napisz swoją opinię

2 x soczewki jednodniowe Ultra One Day 30 szt. + karta empik 50 zł

Napisz swoją opinię

Zobacz także