Soczewki jednodniowe Ultra One Day 90 szt.

Soczewki jednodniowe Ultra One Day 90 szt.

Soczewka kontaktowa Bausch&Lomb ULTRA® One Day została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Zawiera dwie przełomowe technologie, a także wysokie wartości kluczowych parametrów.

Opakowanie 90 szt. starcza na 45 dni użytkowania

Moc
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych
INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ

Cena: 299,99 zł

3,34 zł za 1 szt.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc

O Soczewki jednodniowe Ultra One Day 90 szt.

Dlaczego warto wybrać soczewki ULTRA® One Day?

Soczewka kontaktowa Bausch&Lomb ULTRA® One Day to wyjątkowa miękka soczewka kontaktowa, która zapewnia użytkownikowi zarówno maksymalny komfort, jak i bezpieczeństwo. Dwie przełomowe technologie wraz z wysokimi wartościami kluczowych parametrów sprawiają, że soczewka ta jest idealna do przedłużonego noszenia nawet do 16 godzin po jej założeniu.

ULTRA® One Day to jednodniowe soczewki kontaktowe wykonane z materiału Kalifilcon A, który jest wysoko uwodniony (55%) i charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością tlenu (134 Dk/t). W soczewce zastosowano również dwie innowacyjne technologie-Advanced MoistureSeal® oraz Comfort Feel. Technologie te gwarantują maksymalny komfort nawet do 16 godzin ciągłego noszenia. W tym czasie soczewki utrzymują 96% nawilżenia i zapobiegają suchości oczu. Pozostają lekkie i "oddychające", co chroni przed uczuciem soczewki na oczach i przedwczesnym zmęczeniem oczu. Unikalne składniki nawilżające i odżywcze są stopniowo uwalniane przez cały okres użytkowania soczewek. Należą do nich np. elektrolity, które wzbogacają i równoważą Twój film łzowy. W efekcie Twoje oczy są zdrowe, wypoczęte i zawsze odpowiednio nawilżone. Nowa konstrukcja jest wygodniejsza i zapewnia wyraźniejsze widzenie w każdych warunkach oświetleniowych, w tym po zmroku przy niedostatecznym oświetleniu.

Filtry UV klasy drugiej blokują ponad 95% szkodliwego promieniowania UVB i ponad 50% promieniowania UVA. To dodatkowa ochrona dla Twoich oczu przed szkodliwym działaniem słońca! Jasnoniebieski odcień z jednej strony wskazuje, którą stroną należy skierować soczewkę na oko - to także niezastąpiona pomoc w nauce ich prawidłowego zakładania. Szeroki zakres dostępnych mocy sferycznych pozwala na korzystanie z nich zarówno osobom krótkowzrocznym, jak i dalekowzrocznym z lekką, umiarkowaną lub głęboką wadą wzroku.

Soczewki ULTRA® One Day zapewniają wygodę soczewek jednodniowych bez dodatkowych kłopotów związanych z przechowywaniem i używaniem płynu do soczewek. Po prostu wyrzucasz soczewki po całym dniu noszenia i każdego ranka sięgasz po nową, świeżą parę.

Zalety Ultra® One Day

  • wysoka przepuszczalność tlenu
  • łatwa aplikacja
  • optymalna zawartość wody
  • wyraźne widzenie
  • komfort użytkowania

Dla kogo?

  • dla osób prowadzących pojazdy mechaniczne bądź przebywających w zadymionych lub klimatyzowanych pomieszczeniach
  • dla osób, które przez długie godziny wpatrują się w ekrany komputerów, smartfonów, tabletów czy telewizorów
  • dla osób oczekujących skutecznych i komfortowych rozwiązań 

Parametry Soczewki jednodniowe Ultra One Day 90 szt.

Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia jednodniowe
Opakowanie 90 szt.
Czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych
Marka Ultra
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O Soczewki jednodniowe Ultra One Day 90 szt.

Ocena 

nie czuć ich na oku

bardzo wygodne soczewki do codziennego użytku

Napisz swoją opinię

Soczewki jednodniowe Ultra One Day 90 szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także