Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Biotrue 300 ml

Biotrue 300 ml

Nowoczesny płyn BioTrue to wielofunkcyjny preparat przy produkcji, którego zastosowano Hialuronian sodu. Płyn łagodzi podrażnienia oka powstałe na skutek noszenia soczewek kontaktowych. Dzięki zastosowaniu substancji zwilżającej oraz odpowiedniej wartości pH płyn zapewnia naturalne nawilżenie gałki ocznej.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 37,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 37 punkty. Twój koszyk wyniesie 37 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,30 zł.

Ilość:
W magazynie

O płynie do soczewek Biotrue 300 ml

Płyn BioTrue to najnowszy produkt cenionej marki Bausch&Lomb.

Produkt jest innowacyjny, bioinspirowany służący do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych, który posiada podwójny system dezynfekcji działający bakteriobójczo i grzybobójczo.Płyn posiada odczyn dopasowany do naturalnych ludzkich łez, dzięki czemu znacznie wzrasta komfort noszenia czyszczonych nim soczewek. Skuteczność płynu BioTrue wynika w dużej mierze z faktu zastosowaniahialuronianu sodu – naturalnego składnika filmu łzowego, który zapewni naszym oczom prawidłowe nawilżenie. Działanie hialuronianiu może trwać nawet do 20 godzin.

Płyn pielęgnacyjny do soczewek BioTrue pozytywnie wpływa na białka filmu łzowego, zapobiega pojawianiu się charakterystycznych osadów białkowych na powierzchni soczewki. Preparat skutecznie zwalcza wszelkiego rodzaju bakterie chorobotwórcze, usuwa różnego rodzaju zanieczyszczenia.Do płynu BioTrue dołączony jest pojemniczek na soczewki. Preparat należy zużyć w ciągu 90 dni od otwarcia jego butelki.Dostępny jest płyn BioTrue również w butelce o mniejszej objętości - 120 ml.

Parametry płynu Biotrue 300 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 300 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 200 ml - 360 ml

OPINIE O Biotrue 300 ml

Napisz swoją opinię

Biotrue 300 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także