Obniżka! Acuvue 2 6szt. Johnson&Johnson Zobacz większe

ACUVUE 2 6szt.

Nowy produkt

Dwutygodniowe Soczewki Kontaktowe Acuvue 2 to kolejna generacja szkieł korekcyjnych gwarantująca najwyższą jakość użytkowania. Niekwestionowaną zaletą tych soczewek jest ich budowa wyposażona w wyjątkowo cienkie ścianki zapewniające jej niezwykłą elastyczność. Kupując Acuvue 2 decydujesz się na niespotykany komfort noszenia i krystalicznie czysty obraz.

Więcej szczegółów

12327 Przedmioty

w magazynie

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?

No reward points for this product.


Cena:63,99 zł

oszczędzasz 3,37 zł

67,36 zł brutto

10,94 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna

Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Wymagane
Krzywizna    * Wymagane
  
Ilość:

Opis

Zakres mocy moce od +0.50 D do + 6.00 D co 0.25 D
moce od +6.50 D do + 8.00 D co 0.50 D
moce od –0.50 D do – 6.00 D co 0.25 D
moce od –6.50 D do – 12.00 D co 0.50 D
Krzywizna (BC) 8,3mm ; 8,7mm
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia dwutygodniowe
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Acuvue
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

Więcej informacji

Czym charakteryzują się soczewki Acuvue 2?

Soczewki kontaktowe Acuvue 2 to wysokiej jakości szkła wyprodukowane przy użyciu nowoczesnego materiału Hydrożelowego Etafilcon 2, który odznacza się mocnym uwodnieniem zachowanym na poziomie 58%. Soczewki Acuvue 2 oferują krystalicznie czysty obraz, dzięki zastosowaniu 3- krzywiznowej powierzchni soczewki, o bardzo cieniutkich brzegach. Soczewka została tak skonstruowana, aby zwiększyć do maksimum komfort użytkownika i zapobiec jej nieprzyjemnym tarciom o powiekę. Dwutygodniowe szkła kontaktowe Acuvue 2 zostały również wyposażone w bardzo efektywne filtry UV, dodatkowo zabezpieczające nasze oczy przed niebezpiecznym promieniowaniem słońca.

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe Acuvue 2 – łatwe zakładanie i najwyższa higiena

Bardzo elastyczny materiał soczewki Acuvue 2 oraz dodatkowe oznaczenie w systemie 1 2 3, pozwalają na jej bardzo wygodne zakładanie, oraz zdejmowanie. Dlatego są to szkła korekcyjne, których walory docenią szczególnie osoby wymagające sprawdzonych rozwiązań ułatwiających ich codzienne życie. Soczewki Acuvue 2 Johnson&Johnson to rozwiązania dwutygodniowe, dzięki czemu charakteryzuje je bardzo wysoka odporność na wszelkie zabrudzenia oraz osadzanie się tłuszczy i różnych bakterii. Dzięki temu ryzyko infekcji naszego oka jest minimalne, a higiena ich użycia jest na najwyższym poziomie.

Dla kogo dwutygodniowe soczewki kontaktowe Acuvue 2?

Z uwagi na jej bardzo elastyczny materiał o dużym uwodnieniu, Acuvue 2 można polecić osobom mających problem z szybkim wysychaniem oczu. Ponadto soczewki Johnson&Johnson Acuvue 2, dzięki zastosowaniu dodatkowego oznakowania (1 2 3), mogą okazać się szczególnie pomocne dla osób dopiero przymierzających się do swoich pierwszych szkieł korekcyjnych. Z tej funkcjonalności mogą skorzystać również osoby starsze, które mają problem z poprawnym założeniem soczewek.

Co zyskasz wybierając soczewkę Acuvue 2?

 • Wyjątkowy komfort noszenia soczewki, zapobiegający tarciom powiek o jej powierzchnię.
 • Mocno nawilżoną soczewkę (58%), dzięki czemu praktycznie jej nie poczujesz na oczach.
 • Ekstremalnie wyraźny obraz (70% użytkowników Acuvue 2 potwierdza, że założenie tej soczewki poprawiło ich widzenie).
 • Bardzo łatwe zakładanie dzięki zastosowaniu oznakowania soczewki (system 1 2 3) oraz jej zabarwieniu na kolor jasnoniebieski.
 • Bardzo higieniczne rozwiązanie zapobiegające osadzaniu się zabrudzeń i bakterii.
 • Ochronę przed niebezpiecznym promieniowaniem UV.
 • Ty decydujesz o tym jak będziesz nosił Acuvue 2. Możesz nosić ją przez 2 tygodnie zdejmując soczewkę przed snem, lub skorzystać z możliwości jej noszenia bez zdejmowania, przez 1 tydzień.

Pamiętaj o prawidłowej pielęgnacji swoich soczewek kontaktowych

Aby zapewnić sobie najwyższy komfort noszenia soczewki, pamiętaj o jej regularnej pielęgnacji, którą zapewnią Ci wielofunkcyjne płyny do soczewek dostępne również za pośrednictwem naszego sklepu. U nas znajdziesz takie marki, jak Opti Free, SoloCare Aqua oraz Renu.

Jeżeli nie wiesz, jak prawidłowo zakładać i zdejmować soczewki kontaktowe możesz zajrzeć do naszego krótkiego poradnika, który pomoże Ci szybko i sprawnie uporać się z tym problemem. Wystarczy, że klikniesz tutaj.

Kupując Acuvue 2 Johnson&Johnson w sklepie Kontaktowe.pl oszczędzisz swój czas i pieniądze. Kupując w naszym sklepie masz pewność, że wybierasz oryginalne i bezpieczne soczewki zapewniające najwyższą jakość i komfort.

Opinie

Brak opinii .

Napisać opinię

ACUVUE 2 6szt.

ACUVUE 2 6szt.

Dwutygodniowe Soczewki Kontaktowe Acuvue 2 to kolejna generacja szkieł korekcyjnych gwarantująca najwyższą jakość użytkowania. Niekwestionowaną zaletą tych soczewek jest ich budowa wyposażona w wyjątkowo cienkie ścianki zapewniające jej niezwykłą elastyczność. Kupując Acuvue 2 decydujesz się na niespotykany komfort noszenia i krystalicznie czysty obraz.

Produkty powiązane

Polecane produkty evo2lution

  Producenci

  Wspieramy karateków

  Pomagamy dzieciom