Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Płyn do soczewek Biotrue 100 ml

Płyn do soczewek Biotrue 100 ml

Wielofunkcyjny płyn do soczewek z hialuronianem sodu. Dzięki zastosowaniu substancji zwilżającej oraz odpowiedniemu pH zapewnia naturalne nawilżenie gałki ocznej oraz łagodzi podrażnienia.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Rekomendowane produkty

Cena: 20,99 zł

20,99 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 20 punkty. Twój koszyk wyniesie 20 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,30 zł.

Ilość:
Na zamówienie

O Płyn do soczewek Biotrue 100 ml

Dlaczego warto wybrać płyn Biotrue?

Biotrue to innowacyjny płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych firmy Bausch+Lomb. Odczyn płynu dopasowany jest do naturalnych łez, dzięki czemu komfort noszenia czyszczonych nim soczewek jest znacznie wyższy. Swoje właściwości płyn Biotrue zawdzięcza składnikowi o nazwie hialuronian sodu, który naturalnie występuje w filmie łzowym. Dzięki temu zapewnia naszym oczom prawidłowe nawilżenie, utrzymujące się nawet do 20 godzin.

Płyn pielęgnacyjny do soczewek Biotrue zapobiega powstawaniu osadów białkowych na powierzchni szkieł kontaktowych. Oprócz tego skutecznie zwalcza niebezpieczne dla naszych oczu bakterie oraz usuwa różnego rodzaju zanieczyszczenia. Podwójny system dezynfekcji działa nie tylko bakteriobójczo, lecz także grzybobójczo. Do płynu Biotrue dołączony jest pojemniczek na soczewki. Preparat należy zużyć w ciągu 90 dni od otwarcia butelki.

Zalety płynu Biotrue

  • skuteczne czyszczenie i dezynfekcja soczewek
  • bezpieczne przechowywanie soczewek
  • bardzo dobre właściwości nawilżające
  • hialuronian sodu w składzie
  • pojemniczek na soczewki w komplecie

Parametry Płyn do soczewek Biotrue 100 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 100 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 100 ml

OPINIE O Płyn do soczewek Biotrue 100 ml

Napisz swoją opinię

Płyn do soczewek Biotrue 100 ml

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o Płyn do soczewek Biotrue 100 ml NA BLOGU

Zobacz także