Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Krople do oczu blink ® intensive PLUS 10 ml

Krople do oczu blink ® intensive PLUS 10 ml

Nowy produkt w rodzinie blink - nawilżające krople do suchych i zmęczonych oczu o żelowej konsystencji.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Cena: 24,99 zł

24,98 zł za 10 ml

Ilość:
na zamówienie

O Krople do oczu blink ® intensive PLUS 10 ml

Dlaczego warto wybrać krople blink® intensive PLUS?

Obecnie wielu z nas spędza długie godziny w ciągu dnia przed ekranami komputerów, smartfonów lub innych urządzeń cyfrowych wyposażonych w ekrany. Jednocześnie bardzo często przebywamy wtedy w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach. Praca w takich warunkach często wiąże się z kończy się nieprzyjemnymi objawami ze strony oczu - są zmęczone, przesuszone i podrażnione, na skutek czego odczuwamy silne pieczenie.

Z myślą o takich osobach stworzone zostały nowe krople blink intensive PLUS. W przeciwieństwie do pozostałych produktów marki Blink, te mają formę płynnego żelu, dzięki czemu utrzymują się na powierzchni oka przez dłuższy czas. Krople mają wysokie stężenie występującego w naturalnych łzach hialuronianu sodu (0,38%) oraz środka łagodzącego w postaci glikolu polietylenowego (0,25%). Dzięki temu likwidują nawet silne objawy suchych i podrażnionych oczu, zapewniając natychmiastową i długotrwałą ulgę.

Kropli do oczu blink intensive PLUS można używać zarówno w dzień, jak i na noc. W przypadku noszenia soczewek kontaktowych, środek należy zaaplikować przed założeniem lub po zdjęciu szkieł.

Dla kogo?

  • dla osób z silnymi objawami suchych i podrażnionych oczu
  • dla osób oczekujących od kropli długotrwałego nawilżenia

Parametry Krople do oczu blink ® intensive PLUS 10 ml

Czas realizacji do 24 godzin
Marka Blink
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od daty zakupu
Ważność płynu po otwarciu 45 dni
Pojemność 8 ml - 25 ml

OPINIE O Krople do oczu blink ® intensive PLUS 10 ml

Napisz swoją opinię

Krople do oczu blink ® intensive PLUS 10 ml

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o Krople do oczu blink ® intensive PLUS 10 ml NA BLOGU

Zobacz także