Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
22 59
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe kwartalne

Kwartalne soczewki kontaktowe to miękkie soczewki, które, jak sama nazwa wskazuje, możemy nosić w trybie dziennym nawet przez trzy miesiące.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Kwartalne soczewki kontaktowe

Nowoczesne szkła kontaktowe tego typu produkowane są z najwyższej jakości materiałów, które nie tracą swych właściwości nawet podczas tego relatywnie długiego okresu użytkowania.

W praktyce oznacza to, że także i soczewki kontaktowe kwartalne zapewniają nam pełen komfort, nie musimy martwić się podrażnieniami oczu czy tak dokuczliwym uczuciem suchości – wpływa na to fakt, że materiały wykorzystywane przy produkcji soczewek odznaczają się wysokim uwodnieniem, dzięki czemu na długo zachowują nawilżenie. Oczywiście soczewki kwartalne nie odkształcają się i przez cały okres ich noszenia zapewniają nam świetną ostrość widzenia w każdych warunkach oświetleniowych.

Soczewki kwartalne nadają się jak najbardziej do codziennego użytkowania przez całe 90 dni, ale potrzebna jest ich odpowiednia pielęgnacja. Konieczne jest systematyczne usuwanie z ich powierzchni zarówno osadów białkowych, jak i innego typu zanieczyszczeń oraz odpowiednie ich przechowywanie.

Stosując się w pełni do zaleceń producenta odnośnie pielęgnowania, przepłukiwania, dezynfekowania oraz przechowywania soczewek kwartalnych, na pewno będziemy z nich w pełni zadowoleni, tym bardziej, że tego typu długoterminowe soczewki są świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. Ich użytkowanie jest o wiele tańsze niż noszenie popularnych soczewek dwutygodniowych albo jednodniowych.