Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
 • Obniżka
Soflens 59 6 szt.

Soflens 59 6 szt.

Soczewki kontaktowe Soflens 59 są przeznaczone dla osób pragnących zachować świeżość swoich oczu nawet przez długie godziny noszenia szkieł korekcyjnych. Nowoczesna technologia produkcji Bausch & Lomb Soflens 59 pomaga zachować najwyższy komfort podczas noszenia soczewek, a także uzyskać możliwie najlepszą jakość obrazu.

Moc

Kupując więcej oszczędzasz:

34,99 ?
34,49 ?
33,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 35,99 zł oszczędzasz 0,26 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 35 punkty. Twój koszyk wyniesie 35 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,23 zł.

36,25 zł

7,61 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc
w magazynie

OPIS
Zakres mocy od +0.50 D do + 6.00 D co 0.25 D
od –0.50 D do – 6.00 D co 0.25 D
od –6.00 D do – 9.00 D co 0.50 D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Soflens
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Soczewki Soflens 59 – idealny wybór dla osób pracujących do późna

Czasy, w których żyjemy zmuszają nas bardzo często do pozostawania w biurze po godzinach, a to może wiązać się z dodatkowym obciążeniem naszego wzroku. Rozumiejąc te uwarunkowania i potrzeby komfortu naszych oczu, technolodzy Bausch&Lomb stworzyli soczewki Soflens 59.

Wykonane z hydrożelowego materiału Hilafilcon B, soczewki Soflens 59 odznaczają się bardzo dobrym parametrem odpowiedzialnym za przepuszczanie tlenu oraz nadzwyczajnym nawilżeniem na poziomie 59%. Dzięki temu szkła Bausch&Lomb są w stanie zapewnić maksymalny komfort noszenia, zarówno osobom ze stwierdzoną krótkowzrocznością, jak i z dalekowzrocznością.

Soczewki Kontaktowe Soflens 59 - maksymalny komfort noszenia i zawsze wysoka ostrość obrazu

Dzięki zastosowaniu technologii UniFit brzegi soczewki Soflens59 pozostają wyjątkowo gładkie, dzięki czemu umożliwiają powiekom swobodne mruganie bez uczucia tarcia o soczewkę. Użyty system UniFit, umożliwia także idealne dopasowanie się soczewki do kształtu rogówki oraz jej idealną regulację w każdym położeniu.

Ma to oczywiście swoje przełożenie na jakość obrazu, jaki mogą nam zaoferować soczewki B&L. Jak wskazują osoby noszące soczewki Bausch&Lomb Soflens 59, korekcja wzroku oraz ostrość obrazu są na najwyższym poziomie.

Jak soczewki Soflens 59 radzą sobie z osadami białkowymi?

Soczewki kontaktowe Soflens 59 uniemożliwiają szkodliwym białkom osadzanie się na ich powierzchni. Doskonale radzą sobie również z różnymi innymi zabrudzeniami, które mogą mieć wpływ na komfort noszenia, jak i na bezpieczeństwo i higienę naszych oczu.

Co zyskam decydując się na soczewki Soflens 59?

  • Soczewkę gotową do pracy nawet w trybie przedłużonym. Zawsze wypoczęte oczy bez nieprzyjemnie wyglądającego przekrwienia.
  • Świetnie sprofilowane soczewki, które idealnie dopasowują się do kształtu Twoich oczu.
  • Swobodne ruchy powiek - soczewki, które nie będą powodować uciążliwego uczucia tarcia o soczewkę.
  • Rozwiązanie świetnie dotleniające i nawilżające oczy, które znacząco podniesie Twój komfort noszenia szkieł kontaktowych.
  • Krystalicznie ostry obraz i profesjonalną korekcję wzroku. Zarówno do dali, jak i do bliży.
  • Soczewki odporne na osadzanie się na ich powierzchni groźnych osadów białkowych i innych nieprzyjemnych zabrudzeń.
  • Wysokiej jakości szkła kontaktowe w bardzo przyzwoitej cenie. Dzięki temu zaoszczędzisz swoje pieniądze, nie rezygnując z komfortu.

Decydując się na miesięczne soczewki kontaktowe, pamiętaj o ich właściwej pielęgnacji. Pomogą Ci w tym wielofunkcyjne płyny do soczewek, do których można zaliczyć m.in. innowacyjny płyn Evo2lution lub sprawdzony SoloCare Aqua z antybakteryjnym pojemniczkiem na soczewki. Znajdziesz je oczywiście w naszym sklepie w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Pamiętaj, że tylko prawidłowa pielęgnacja soczewek kontaktowych przy użyciu specjalistycznych płynów zapewni Ci najlepsze efekty podczas ich użytkowania.

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Soflens 59 6 szt.

Soczewki kontaktowe Soflens 59 są przeznaczone dla osób pragnących zachować świeżość swoich oczu nawet przez długie godziny noszenia szkieł korekcyjnych. Nowoczesna technologia produkcji Bausch & Lomb Soflens 59 pomaga zachować najwyższy komfort podczas noszenia soczewek, a także uzyskać możliwie najlepszą jakość obrazu.

Napisz swoją opinię

Powiązane artykuły na naszym blogu