Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Soczewki miesięczne evo2lution monthly lenses 6 szt.
  • Soczewki miesięczne evo2lution monthly lenses 6 szt.

evo2lution monthly lenses 6szt.

Soczewki evo2lution monthly lenses

Moc
Krzywizna

Kupując więcej oszczędzasz:

54,90 ?
54,40 ?
53,90 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 55,90 zł oszczędzasz 6,09 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 55 punkty. Twój koszyk wyniesie 55 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,93 zł.

61,99 zł

9,32 zł za 1 szt.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Ilość:
Moc
Krzywizna
w magazynie

OPIS
Zakres mocy od +0,50D do +6,00D co 0.25D
od -0,50D do -6,00 D co 0,25D
od -6,50D do -13,00D co 0,50D
Krzywizna (BC) 8.3 mm, 8.6 mm
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Evo2lution
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Miesięczne soczewki kontaktowe evo2lution monthly lenses to nowy innowacyjny produkt na rynku Polskim.

Sylikonowo-hydrożelowe szkła evo2lution monthly lenses kontaktowe zostały wykonane z materiału o nazwie Asmofilcon A. Podczas produkcji została użyta nowa innowacyjna technologia, dzięki której soczewka utrzymuje optymalne nawilżenia przez cały dzień.

Soczewki evo2lution monthly lenses wyróżniają się wysoką tlenoprzepuszczalnością – 129 Dk/t, a uwodnienie szkieł wynosi aż 40%. Do rogówki zostaje dostarczona odpowiednia ilość tlenu ,a stałe nawilżenie nadaje naszym oczom zdrowy wygląd.

Unikatowy proces odlewu i polimeryzacji soczewki, sprawił iż krawędź soczki jest gładka, zmniejszając tym samym tacie podczas mrugania.

Soczewka evo2lution monthly lenses to innowacyjny produkt, który dostosowuje się do naszego trybu życia. Soczewki , które są bardzo długo na runku nie są w stanie nadążyć nad zmianami jakie zachodzą.

Przez cały dzień wpatrujemy się w ekrany telewizorów, smatfonów czy tabletów. Długo przesiadujemy za kierownicą, przebywamy w zadymionych lub klimatyzowanych pomieszczeniach. Starsze soczewki ulegają szybszemu wysuszeniu. Natomiast soczewka evo2lution monthly lenses to unikatowy produkt, który nie jest odczuwalny podczas noszenia nawet pod koniec dnia.

Soczewka zostaje optymalnie nawilżona przez cały dzień, wpływa to na komfort noszenia. Podczas użytkowania szkieł kontaktowych evo2lution monthly lenses zmniejsza się przekrwienie oczu, nie mamy uczucia suchości oka, czy nie towarzyszy nam uczucie piasku pod powiekami.

 

Pobierz ulotkę informacyjną o sposobie użytkowania soczewki

 

Zobacz także

Komentarze

Ocena 

2018-11-21

Bardzo fajne soczewki

Używałam do tej pory innej znanej marki ale te przekonały mnie ceną. Nie zawiodłam sie, bo noszą się naprawdę bardzo dobrze.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

evo2lution monthly lenses 6szt.

Soczewki evo2lution monthly lenses

Napisz swoją opinię

Powiązane artykuły na naszym blogu