Soczewki FreshLook - wybierz swój kolor oczu!

Data publikacji: 2020-07-17 14:15:33
Kategorie: Wszystko o soczewkach

Kolorowe soczewki kontaktowe to świetne rozwiązanie, aby połączyć korekcję wzroku ze zmianą koloru oczu. Z soczewkami FreshLook odmienisz swój wizerunek na imprezę, wakacje i wiele innych okazji!


Czy soczewki kolorowe są bezpieczne?

Wiele osób zainteresowanych noszeniem kolorowych soczewek kontaktowych dopytuje o ich bezpieczeństwo. Oryginalne produkty pochodzące od sprawdzonych firm nie będą stanowiły zagrożenia dla naszych oczu. Barwnik znajduje się wewnątrz soczewki, a zatem nie ma bezpośredniego kontaktu z okiem. Niestety niektórzy decydują się zamawiać przez internet soczewki kolorowe lub we wzorki, które pochodzą z niepewnego źródła i często przyczyniają się do podrażnień lub infekcji oczu. Pamiętajmy, że soczewka to produkt, który ma bezpośredni kontakt z okiem, dlatego musi spełniać wszystkie normy bezpieczeństwa.

W naszym sklepie internetowym oferujemy wyłącznie oryginalne soczewki kolorowe firmy Alcon - FreshLook i Air Optix Colors. Ten światowy producent znany jest m.in. z soczewek Air Optix i Dailies, a także płynów do soczewek Opti-Free oraz kropli do oczu Systane. Nasi klienci mają zatem gwarancję, że kupują całkowicie bezpieczny i pełnowartościowy produkt.


Soczewki miesięczne FreshLook - kolory

FreshLook to zdecydowanie najpopularniejsza marka soczewek kolorowych. Są to szkła kontaktowe wyprodukowane z miękkiego materiału hydrożelowego, który nie sprawia dyskomfortu podczas noszenia. Oferta marki obejmuje aż 5 różnych produktów, w tym soczewki miesięczne i jednodniowe. Jakie kolory są do wyboru? Zacznijmy od szkieł miesięcznych.

Najszerszy wybór kolorów dostępny jest w soczewkach FreshLook ColorBlends. Są to soczewki miesięczne, które zapewniają całkowitą zmianę barwy tęczówki, ale dając przy tym bardzo ładny, naturalny efekt. Umożliwia to technologia barwienia 3w1, czyli połączenie ze sobą trzech barw, które zapewnia naturalny wygląd i głębię spojrzenia. Do wyboru jest aż 12 kolorów: szafirowy, piwny, niebieski, brązowy, zielony, szary, miodowy, turkusowy, ametystowy, brylantowy błękit, kamienna zieleń i tajemniczy szary.


Drugi produkt to FreshLook Colors - również soczewki miesięczne, przystosowane zarówno do ciemnych, jak i jasnych oczu. Można wybrać spośród 6 kolorów: błękitny, szafirowy, fioletowy, piwny, mglisto-szary i zielony. Ofertę soczewek miesięcznych tej marki uzupełniają FreshLook Dimensions. Polecane są dla osób o jasnej barwie tęczówki - wzmacniają naturalny kolor i nadają niepowtarzalną głębię spojrzenia. Dostępne kolory to: lazurowy, oceaniczny błękit i morska zieleń.


Soczewki jednodniowe FreshLook - kolory

Jednodniowe soczewki kolorowe to najlepsze rozwiązanie, jeśli nie zależy nam na stałej zmianie koloru oczu, ale raczej na okazjonalnej metamorfozie na specjalne okazje, takie jak impreza, bal karnawałowy, wakacje itp. FreshLook One Day to klasyczne kolorowe soczewki jednodniowe w 4 wersjach kolorystycznych. Do wyboru mamy niebieski, zielony, szary i piwny. Wyróżnia je bardzo wysoka zwartość wody (69%) oraz cienkie krawędzie, dzięki czemu ich noszenie staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Bardzo ciekawym produktem są też soczewki jednodniowe FreshLook Illuminate. W przeciwieństwie do pozostałych szkieł FreshLook nie zmieniają koloru oczu, ale optycznie je powiększają i sprawiają, że są bardziej wyraziste. Jest to możliwe za sprawą specjalnie zabarwionego pierścienia w kolorze czarnym (dla osób o ciemnych oczach) lub brązowym (do oczu jasnych).


Soczewki FreshLook zerówki

Z kolorowych soczewek kontaktowych mogą korzystać również osoby, które nie mają wady wzroku. Wszystkie soczewki FreshLook (zarówno miesięczne, jak i jednodniowe) dostępne są też w mocy 0,00 (plano) i w tym przypadku pełnią jedynie funkcję kosmetyczną. Więcej informacji na temat kolorowych soczewek “zerówek” można znaleźć tutaj.