Nowe soczewki evO2lution w ofercie kontaktowe.pl

Data publikacji: 2021-03-09 13:14:05
Kategorie: Wszystko o soczewkach

Marka evO2lution cieszy się dużą popularnością w naszym sklepie za sprawą wysokiej jakości soczewek kontaktowych i płynów w niskich cenach. Sprawdź nasz przegląd nowych soczewek evO2lution, które pojawiły się w ofercie na początku 2021 r.


Soczewki evO2lution - nowości 2021

evO2lution to marka ceniona przez klientów naszego sklepu internetowego, głównie za najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Zapewne wielu z nich ucieszy fakt, że rodzina evO2lution powiększyła się aż o 3 nowe produkty. Wśród nowości znajdują się: wersja toryczna i multifokalna znanych soczewek miesięcznych evO2lution monthly lenses (dostępne również w zestawach startowych) oraz zupełnie nowe sferyczne soczewki jednodniowe klasy premium.


Soczewki evO2lution one day premium

Jednodniowe soczewki evO2lution one day premium przeznaczone są dla krótkowidzów. Właściwości materiału Midafilcon A silikonowo-hydrożelowego zostały tak zbalansowane, że soczewki mają jednocześnie wysoką przepuszczalność tlenu (91 Dk/t) i bardzo dobre uwodnienie (56%). Są wyjątkowo miękkie, co pod względem komfortu noszenia upodabnia je do soczewek hydrożelowych. Gładka powierzchnia w połączeniu z unikalnym profilem krawędzi zapewnia maksymalny komfort, niezależnie od mocy. Tym, co oprócz świetnych właściwości wyróżnia soczewki evO2lution one day premium jest technologia SmartTouch™. Specjalny blister posiada strefę stabilizującą, dzięki której po otwarciu soczewka zawsze jest odwrócona wewnętrzną stroną w dół. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia i przyspiesza wyciąganie soczewki z opakowania, a także zwiększa poziom higieny, ponieważ nie musimy wtedy dotykać palcami wewnętrznej powierzchni soczewki. Dodatkowym atutem jest filtr UV, która wspomaga ochronę wzroku.


Soczewki evO2lution monthly lenses for Astigmatism

Toryczne soczewki miesięczne evO2lution monthly lenses for Astigmatism to rozwiązanie dla osób ze stwierdzonym astygmatyzmem. Zapewniają doskonałą jakość widzenia i stabilne położenie w trakcie noszenia, co jest niezwykle istotne w przypadku soczewek torycznych, ponieważ wpływa na rezultaty korekcji. Dzięki technologii NanoGloss™ powierzchnia jest wyjątkowo gładka i zapobiega tarciu o powiekę, a także jest bardziej odporna na osadzanie się bakterii i zanieczyszczeń. Soczewki silikonowo-hydrożelowe evO2lution monthly lenses for Astigmatism mają jeden z najwyższych na rynku poziomów przepuszczalności tlenu (161 Dk/t) i optymalną zawartość wody, co przekłada się na maksymalny komfort nawet przez 12 godzin. Zakładanie soczewek jest bardzo łatwe dzięki specjalnym znacznikom.


Soczewki evO2lution monthly lenses multifocal

Ofertę miesięcznych szkieł kontaktowych uzupełniają evO2lution monthly lenses multifocal, czyli soczewki wieloogniskowe (progresywne). Ten rodzaj soczewek przeznaczony jest dla osób po 40. roku życia, które zmagają się z prezbiopią. Zapewniają wyraźne widzenie z różnych odległości (bliskich, dalekich i pośrednich) oraz są łatwe w dopasowaniu za sprawą technologii Dual Balanced Design. Podobnie jak pozostałe soczewki z rodziny evO2lution monthly lenses są wyprodukowane z materiału silikonowo-hydrożelowego, mają wysoką przepuszczalność tlenu, dobre uwodnienie, gładką powierzchnię i znacznik ułatwiający zakładanie.