Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Znani celebryci, noszący soczewki kontaktowe

Data publikacji: 2022-02-10 13:54:41
Kategorie: Wszystko o soczewkach

Okulary są na językach całego świata. I pewnie – para markowych oprawek zwraca na siebie uwagę i czasem warta jest artykułu w piśmie poświęconym modzie, czy plotkom, jednak nie są jedynym, co gwiazdy noszą na oczach.

Szkła kontaktowe są nieznanymi bohaterami wśród celebrytów. Większość osób nawet o tym nie myśli, ale nie wszyscy znani i lubiani z wadami wzroku noszą tylko okulary. Część z nich nosi soczewki kontaktowe, by polepszyć swój wzrok i przy tym świetnie wyglądają!

Kto jest zwolennikiem szkieł kontaktowych w Hollywood? Sprawdź, czy rozpoznajesz kogokolwiek z nich…

 

1. Jennifer Aniston

Rachel z Przyjaciół nosi soczewki kontaktowe? Tak, to prawda! Chociaż rzadko możemy zobaczyć Jennifer Aniston zakładającą szkła na ekranie, to jest ich zwolenniczką od dawna. Szkoda tylko, że nigdy nie uświadczyliśmy odcinka „Ten, w którym Rachel gubi soczewkę kontaktową”.

Jako aktorka światowej sławy, Aniston nieustannie podróżuje pomiędzy lokacjami filmowymi. Szkła kontaktowe dają jej komfort, by mogła dać z siebie wszystko, przy okazji nie tracąc dobrego widoku na swoich współpracowników.

 

2. Orlando Bloom

Prawdopodobnie najlepiej znany za swoją rolę w „Piratach z Karaibów”, czy „Władcy Pierścieni”, Orlando Bloom jest kolejnym celebrytą, który nosi soczewki kontaktowe. 

Szkła kontaktowe są dla niego komfortowym sposobem na korekcję wzroku. Bloom, podobnie jak Aniston ma bardzo napięty kalendarz, który zobowiązuje go, by być w kilku miejscach w ciągu jednego dnia. Soczewki są łatwym sposobem, by mieć sokoli wzrok od poranka do wieczora.

 

3. Taylor Swift

Tak! Jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop Taylor Swift nosi szkła kontaktowe! Swift jest muzycznym objawieniem, które podbiło serca i umysły ludzi z różnych grup wiekowych i demograficznych. Biorąc pod uwagę jej harmonogram tras koncertowych, zrozumiałe jest to, że Swift zdecydowała się na soczewki kontaktowe. Jako międzynarodowa trendsetterka, możemy być pewni, że szkła kontaktowe będą tylko zdobywać na popularności!

 

4. Jennifer Garner

Była gwiazda „Agentki o Stu Twarzach” ostatnio na okładki magazynów plotkarskich trafiła przez związek, a potem rozwód z Benem Affleckiem. Jednak lepszą (i chyba zupełnie niezwiązaną) wiadomością jest to, że Jennifer Garner nosi soczewki! Szkła kontaktowe i wygoda z nimi związana pomagają jej otoczyć opieką jej dzieci, a jednocześnie dbać o dom i karierę. Choć jest to nie lada wyzwanie, to aktorce udaje się wywiązać świetnie z tych obowiązków, nie martwiąc się tym, że jedna z jej pociech może pozbawić jej okularów. 

 

Szkła kontaktowe to komfort, który dla każdej osoby z wadą wzroku jest na wyciągnięcie ręki. Jeśli cenisz sobie wygodę, sprawdź naszą ofertę jednodniowych soczewek kontaktowych, które zapewniają ostre widzenie od świtu do zmierzchu, a po całym dniu, wystarczy je wyrzucić, bez potrzeby jakiejkolwiek ich pielęgnacji. Warte uwagi są szkła evO2lution one day premium o idealnie zbalansowanych właściwościach. Dzięki technologii SmartTouch™ zakładanie soczewek stanie się dużo wygodniejsze i bardziej higieniczne.