Soczewki jednodniowe Ultra One Day 30 szt.

Soczewki jednodniowe Ultra One Day 30 szt.

Soczewka kontaktowa Bausch&Lomb ULTRA® One Day została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Zawiera dwie przełomowe technologie, a także wysokie wartości kluczowych parametrów.

Opakowanie 30 szt. starcza na 15 dni użytkowania.

Dostępne również opakowanie 90 szt.

Moc
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 7 dni roboczych
INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ

Cena: 99,99 zł

3,33 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc

O Soczewki jednodniowe Ultra One Day 30 szt.

Dlaczego warto wybrać soczewki ULTRA® One Day 30 SZT.

Soczewka kontaktowa Bausch&Lomb ULTRA® One Day została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Zawiera dwie przełomowe technologie, a także wysokie wartości kluczowych parametrów. W efekcie powstała soczewka kontaktowa, którą można nosić nawet do 16 godzin od aplikacji!

ULTRA® One Day to soczewka kontaktowa jednodniowej wymiany wykonana z wysoko uwodnionego (55%) materiału Kalifilcon A o wysokim współczynniku przepuszczalności tlenu (134 Dk/t). Zawiera również dwie innowacyjne technologie: Advanced MoistureSeal® oraz Comfort Feel. Technologie te gwarantują maksymalny komfort nawet do 16 godzin ciągłego użytkowania. W tym czasie soczewki utrzymują 96% swojego nawilżenia i zapobiegają suchości oczu. Pozostają lekkie i "oddychające", co chroni przed uczuciem soczewki na oczach i przedwczesnym zmęczeniem oczu. Unikalne składniki nawilżające i odżywcze są stopniowo uwalniane przez cały okres użytkowania soczewek. Są to na przykład elektrolity, które wzbogacają i równoważą film łzowy. W efekcie Twoje oczy są zdrowe, wypoczęte i zawsze odpowiednio nawilżone.

Nowa konstrukcja jest bardziej komfortowa, a soczewki dopasowują się do Twoich oczu już po kilku sekundach. Miękki, gładki materiał jest delikatny dla oczu, a optyka o wysokiej rozdzielczości zapewnia wyraźne widzenie w każdych warunkach oświetleniowych, także po zmroku przy niedostatecznym oświetleniu. Filtry UV klasy drugiej blokują ponad 95% szkodliwego promieniowania UVB i ponad 50% promieniowania UVA. To dodatkowa ochrona dla Twoich oczu przed szkodliwym działaniem słońca! Jasnoniebieski odcień z jednej strony wskazuje, którą stroną skierować soczewkę na oko - to także niezastąpiona pomoc w nauce prawidłowego ich zakładania. Szeroki zakres dostępnych mocy sferycznych pozwala na korzystanie z nich zarówno osobom krótkowzrocznym, jak i dalekowzrocznym z lekką, umiarkowaną lub głęboką wadą wzroku.

ULTRA® One Day to soczewki jednodniowe. Ponieważ nie musisz zajmować się dodatkową troską o przechowywanie i mieszanie płynu do soczewek, możesz po prostu wyrzucić soczewki po całym dniu noszenia i następnym razem sięgnąć po nową, świeżą parę.

Zalety Ultra® One Day

  • wysoka przepuszczalność tlenu
  • optymalna zawartość wody
  • wyraźne widzenie
  • komfort użytkowania
  • łatwa aplikacja

Dla kogo?

  • dla osób, które przez długie godziny wpatrują się w ekrany komputerów, smartfonów, tabletów czy telewizorów
  • dla osób prowadzących pojazdy mechaniczne bądź przebywających w zadymionych lub klimatyzowanych pomieszczeniach
  • dla osób oczekujących skutecznych i komfortowych rozwiązań 

Parametry Soczewki jednodniowe Ultra One Day 30 szt.

Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia jednodniowe
Opakowanie 30 szt.
Czas realizacji do 7 dni roboczych
Marka Ultra
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O Soczewki jednodniowe Ultra One Day 30 szt.

Ocena 

drogo ale dobrze

polecam osobą które potrzebują wysokiego uwodnienia

Napisz swoją opinię

Soczewki jednodniowe Ultra One Day 30 szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także