Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
evO2fit monthly contact lenses 6szt.

evO2fit monthly contact lenses 6szt.

Cienkie i zarazem wysoko uwodnione miesięczne hydrożelowe soczewki kontaktowe.

Moc
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 34,99 zł oszczędzasz 4,01 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 34 punkty. Twój koszyk wyniesie 34 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,19 zł.

39,00 zł
Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc

OPIS
Zakres mocy od -0,50 do -6,00 (co 0,25D) od -6,50 do -10,00 (co 0,50D) od +0,50 do +4,00 (co 0,25D) od +4,50 do +6,00 (co 0,50D)
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Charakterystyka soczewek

Soczewki miesięczne evO2fit są wykonane z materiału Filcon II 2 charakteryzującego się dużą miękkością związaną przede wszystkim z wysoką zawartością wody w materiale. Korygują krótkowzroczność oraz dalekowzroczność. Wyjątkowo cienki materiał hydrożelowy zastosowany przy produkcji tych soczewek sprawia, że mają one właściwość łatwego dopasowywania się do gałki ocznej pacjenta. Asferyczna konstrukcja szkieł pozwala zredukować zjawisko tzw. aberracji sferycznej, dzięki czemu znacząco poprawiono ostrość widzenia w trudnych warunkach oświetleniowych. Soczewki są zabarwione na jasnoniebieski kolor, niewpływający na komfort widzenia a jednocześnie znacząco ułatwiający ich apliakcję poczatkującym użytkownikom. Szkła wielokrotnego użytku są przeznaczone do noszenia w trybie dziennym przez okres nie dłuższy, niż 30 dni. Opakowanie zawiera 6 szt. soczewek.

Zalety soczewek evO2fit:

• wysoka zawartość wody: 50%,
• wyjątkowo cienka konstrukcja: 0,075 mm (@ -3.00D),
• optymalne nawilżenie oczu przez cały dzień,
• filtr UV wspomagający ochronę przez promieniowaniem ultrafioletowym,
• niski moduł sztywności (wysoka miękkość soczewek),
• łatwe dopasowanie się soczewki do gałki ocznej pacjenta,
• wysoka jakość widzenia w trudnych warunkach oświetleniowych,
• atrakcyjna cena.

Dla kogo soczewki evO2fit?

• dla krótkowidzów,
• dla dalekowidzów,
• dla początkujących użytkowników soczewek (szkła posiadają delikatne zabarwienie ułatwiające ich aplikację),
• dla doświadczonych użytkowników soczewek,
• dla osób o oczach wrażliwych (szkła hydrożelowe są bardzo miękkie i dobrze uwodnione, idealnie dopasowują się do oczu pacjenta).

Pielęgnacja soczewek

Soczewki evO2fit wymagają regularnej pielęgnacji. Po całodziennym noszeniu soczewek należy użyć płynu do dezynfekcji, który usunie z ich powierzchni nagromadzony osad białkowy, drobnoustroje oraz inne zanieczyszczenia. Regularna pielęgnacja soczewek zapewnia im zachowanie optymalnego poziomu nawilżenia przez cały okres użytkowania. Do pielęgnacji i przechowywania soczewek kontaktowych evO2fit polecamy aseptyczny płyn do soczewek evO2lution soft.


Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

evo2lution soft 100 ml

Płyn evo2lution soft  jest buforowanym płynem, który skutecznie usuwa osady białkowe z powierzchni soczewek. Przeznaczony do dezynfekcji, nawilżenia, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, włączając soczewki kosmetyczne.

Napisz swoją opinię