Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Dailies Total1 30szt.

Dailies Total1 30szt.

Szkła kontaktowe Dailies Total 1 30szt. to nowoczesne soczewki jednodniowe, które cechują się narastającym uwodnieniem oraz najwyższym współczynnikiem transmisyjności tlenu. Te cechy sprawiają, iż komfort oraz nawilżenie soczewek utrzymuje się od początku aż do końca dnia.

Moc
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 99,99 zł oszczędzasz 19,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 99 punkty. Twój koszyk wyniesie 99 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 3,47 zł.

118,99 zł

2,86 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc

OPIS
Zakres mocy od -00,50 D do -6,00 D co 0,25 D
od -6,50 D do -10,00 co 0,50 D
od +0,50 D do +6,00 D co 0,25 D
Krzywizna (BC) 8,5 mm
DIA 14,10 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia jednodniowe
Opakowanie 30 szt.
Czas realizacji do 14 dni roboczych
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Soczewki Dailies Total 1 30szt.

Soczewki jednodniowe Dailies Total1 30szt. to pierwsze na świecie soczewki zawierające gradient uwodnienia. Ich warstwa powierzchowna wynosi 80%, natomiast wewnętrzna część zawiera 33% wody. Soczewki posiadają wyjątkową lubrykację, co oznacza zminimalizowanie tarcia pomiędzy soczewką kontaktową a delikatnymi tkankami oka.
Soczewki wykonane zostały z materiału silikonowo - hydrożelowego, charakteryzujące się wysoką przepuszczalnością tlenu (Dk/t =156).
Soczewki Dailies Total1 30szt. tak jak wszystkie inne soczewki jednodniowe nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Dailies Total1® 30szt. - wyprzedaż

Szkła kontaktowe Dailies Total1® 30szt. to nowoczesne soczewki jednodniowe, które cechują się narastającym uwodnieniem oraz najwyższym współczynnikiem transmisyjności tlenu. Te cechy sprawiają, iż komfort oraz nawilżenie soczewek utrzymuje się od początku aż do końca dnia.

Napisz swoją opinię