Filtry

Filtruj według

Cena
3 34
Marka
więcej ... mniej

Akcesoria do soczewek kontaktowych

Akcesoria do soczewek kontaktowych - pojemniki na soczewki, lusterka, etui na pudełka do soczewek i wiele innych. Dzięki akcesoriom do soczewek używanie soczewek staje się łatwiejsze.

Nasz asortyment akcesoriów jest niezwykle bogaty. Atrakcyjne wizualnie i wykonane z bardzo dobrej jakości plastiku pojemniczki na soczewki ZWIERZĄTKA chronią soczewki i rozpromieniają twarz każdego dnia. Pojemniczek na soczewki PIŁKA będzie się wspaniale nadawać dla każdego użytkownika soczewek kontaktowych lubiącego sport, będącego kibicem piłki nożnej, preferującego niekonwencjonalne rozwiązania także w użytkowaniu soczewek kontaktowych.

Z kolei klasyczne antybakteryjne pojemniki na soczewki pasują do każdego typu etui na pudełeczko na soczewki, są wygodne w użytkowaniu i bardzo praktyczne.

Wśród akcesoriów znajdują się także tabletki enzymatyczne do soczewek dodatkowo odbiałczające je oraz akcesoria typowe dla użytkowania twardych soczewek kontaktowych, jak przyssawka do soczewek czy też pojemniczek "koszyczek" do twardych soczewek kontaktowych. W powyższej kategorii znajdziesz też płyny do okularów chemax.

Wybierz akcesoria do soczewek, które będą Ci najbardziej odpowiadać.

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Akcesoria

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji