Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Zestaw - 4 antybakteryjne pojemniki na soczewki

Zestaw - 4 antybakteryjne pojemniki na soczewki

Zestaw 4 uniwersalnych pojemników antybakteryjnych, które chronią nasze soczewki przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

UWAGA kolor pojemnika może różnić się od przedstawionego na zdjęciu

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Cena: 12,99 zł

3,25 zł za sztukę

Ilość:
na zamówienie

O Zestaw - 4 antybakteryjne pojemniki na soczewki

Dlaczego warto wybrać zestaw pojemników?

Nosząc soczewki kontaktowe, nie należy zapominać o ich prawidłowej higienie, która pozwoli na bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Jedną z zasad pielęgnacji soczewek jest ich odpowiednie przechowywanie. W zestawie znajdują się 4 klasyczne pojemniczki na soczewki kontaktowe, które pozwalają uchronić je nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, lecz także niebezpiecznymi drobnoustrojami. Przechowywanie soczewek w takim pojemniczku wypełnionym płynem nie tylko przeciwdziała rozwojowi bakterii, lecz także umożliwia optymalne nawilżenie soczewek, dzięki czemu ich noszenie będzie wygodniejsze.

Różne kolory poszczególnych "okienek" ułatwiają osobom noszącym różne moce soczewek w obu oczach zorientowanie się, która z soczewek jest prawa, a która lewa. Dzięki temu unikniemy konsekwencji związanych z pomyleniem stron. Specjaliści rekomendują wymianę pojemniczka co 30 dni, dlatego nabycie całego zestawu pozwala zapomnieć o zakupie pojemniczków na parę miesięcy. Uwaga - kolory mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu. W naszym sklepie można również kupić pojedynczą sztukę tego pojemnika.

Zalety

  • ochrona soczewek przed uszkodzeniem oraz bakteriami
  • zestaw zawiera 4 pojemniczki, dzięki czemu wystarczy na 4 miesiące

Parametry Zestaw - 4 antybakteryjne pojemniki na soczewki

Opakowanie 4 pojemniki na soczewki
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Inne
Typ pojemnik do miękkich soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Akcesoria Tak

OPINIE O Zestaw - 4 antybakteryjne pojemniki na soczewki

Ocena 

ok

Klasyczny pojemniczek bardzo dobrej jakości

Napisz swoją opinię

Zestaw - 4 antybakteryjne pojemniki na soczewki

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o Zestaw - 4 antybakteryjne pojemniki na soczewki NA BLOGU

Zobacz także