Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Proclear Multifocal 3szt.

Proclear Multifocal 3szt.

Szkła kontaktowe Proclear Multifocal to soczewki progresywne, które dzięki zastosowaniu technologii PC są bardziej odporne na wysychanie i możemy się cieszyć komfortem przez cały dzień. Materiał zawiera fosforylocholinę, która ma właściwości zbliżone do komórek ludzkiego oka.

Addycja
Typ
Moc
Krzywizna

Kupując więcej oszczędzasz:

58,99 ?
58,49 ?
57,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 59,99 zł oszczędzasz 5,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 59 punkty. Twój koszyk wyniesie 59 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 2,07 zł.

64,99 zł
Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Addycja    * Required
Typ    * Required
Krzywizna    * Required
Ilość:
Addycja
Typ
Moc
Krzywizna
na zamówienie

OPIS
Zakres mocy od -6.00D do +6.00D co 0.25D
od -6,50D do -8,00D co 0,50D
Addycja +1.00, +1.50, +2.00, +2.50D
Krzywizna (BC) 8,7 mm
DIA 14,40 mm
Rodzaj soczewek progresywne
Okres noszenia miesięczne
Czas realizacji od 7 do 10 dni roboczych
Marka Proclear
WIĘCEJ INFORMACJI

Wysokiej jakości nowoczesne soczewki progresywne Proclear Multifocal produkowane przez firmę CooperVision wykonano z materiału Omafilcon B  z zastosowaniem technologii PC. W praktyce oznacza to, że przy produkcji soczewek wykorzystano fosforylocholinę – materiał o właściwościach bardzo zbliżonych do tych, którymi charakteryzują się naturalne komórki ludzkiego oka. Wykorzystanie tego składnika sprawia, że nasze oczy i soczewki są w pełni kompatybilne, nie dochodzi do wysuszenia oka ani do żadnych podrażnień. Nawet nosząc soczewki przez cały dzień, możemy liczyć na pełen komfort.

Soczewki Proclear Multifocal mają uwodnienie wynoszące 62%, które w dużej mierze wpływa na odczuwaną przez nas wygodę podczas ich noszenia. Soczewki Proclear Multifocal zapewniają wystarczającą transmisję tlenu i stałe nawilżenie na więcej niż zadowalającym poziomie.

Warto dodać, że soczewki ProClear Multifocal mają delikatne niebieskie zabarwienie, co ułatwia ich aplikację.

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Proclear Multifocal XR 3 szt.

Szkła kontaktowe Proclear Multifocal XR to soczewki progresywne umożliwiające widzenie z bliży, jak i z dali. Nowoczesna technologia PC wiąże wodę oraz zmniejsza wysychanie soczewek. Szkła kontaktowe gwarantują nam dobrą jakość widzenia oraz całodzienny komfort.

Napisz swoją opinię