Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Proclear Multifocal 3szt.

Proclear Multifocal 3szt.

Szkła kontaktowe Proclear Multifocal to soczewki progresywne, które dzięki zastosowaniu technologii PC są bardziej odporne na wysychanie i możemy się cieszyć komfortem przez cały dzień. Materiał zawiera fosforylocholinę, która ma właściwości zbliżone do komórek ludzkiego oka.

Addycja
Typ
Moc
Krzywizna

Kupując więcej oszczędzasz:

58,99 ?
58,49 ?
57,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 59,99 zł oszczędzasz 5,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 59 punkty. Twój koszyk wyniesie 59 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 2,07 zł.

64,99 zł
Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Addycja    * Required
Typ    * Required
Krzywizna    * Required
Ilość:
Addycja
Typ
Moc
Krzywizna
na zamówienie

O Proclear Multifocal 3szt.

Wysokiej jakości nowoczesne soczewki progresywne Proclear Multifocal produkowane przez firmę CooperVision wykonano z materiału Omafilcon B  z zastosowaniem technologii PC. W praktyce oznacza to, że przy produkcji soczewek wykorzystano fosforylocholinę – materiał o właściwościach bardzo zbliżonych do tych, którymi charakteryzują się naturalne komórki ludzkiego oka. Wykorzystanie tego składnika sprawia, że nasze oczy i soczewki są w pełni kompatybilne, nie dochodzi do wysuszenia oka ani do żadnych podrażnień. Nawet nosząc soczewki przez cały dzień, możemy liczyć na pełen komfort.

Soczewki Proclear Multifocal mają uwodnienie wynoszące 62%, które w dużej mierze wpływa na odczuwaną przez nas wygodę podczas ich noszenia. Soczewki Proclear Multifocal zapewniają wystarczającą transmisję tlenu i stałe nawilżenie na więcej niż zadowalającym poziomie.

Warto dodać, że soczewki ProClear Multifocal mają delikatne niebieskie zabarwienie, co ułatwia ich aplikację.

Parametry Proclear Multifocal 3szt.

Zakres mocy od -6.00D do +6.00D co 0.25D
od -6,50D do -8,00D co 0,50D
Addycja +1.00, +1.50, +2.00, +2.50D
Krzywizna (BC) 8,7 mm
DIA 14,40 mm
Rodzaj soczewek progresywne
Okres noszenia miesięczne
Czas realizacji od 7 do 10 dni roboczych
Marka Proclear

OPINIE O Proclear Multifocal 3szt.

Napisz swoją opinię

Proclear Multifocal 3szt.

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o Proclear Multifocal 3szt. NA BLOGU

Zobacz także