Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Biofinity Multifocal 3 szt.

Biofinity Multifocal 3 szt.

Szkła kontaktowe Biofinity Multifocal to soczewki progresywne, które dzięki zastosowaniu technologii Balanced Progressive™ zapewniają dobrą jakość widzenia z bliska, jak i z daleka. Wysoka zwilżalność soczewki powoduje, że jej powierzchnia jest bardziej odporna na gromadzenie się osadów.

Addycja
Typ
Moc

Kupując więcej oszczędzasz:

115,24 ?
114,74 ?
114,24 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 116,24 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 116 punkty. Twój koszyk wyniesie 116 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 4,06 zł.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Addycja    * Required
Typ    * Required
Ilość:
Addycja
Typ
Moc
Na zamówienie

O Biofinity Multifocal 3 szt.

Soczewki Biofinity Multifocal 3 szt. CooperVision

Wysokiej jakości nowoczesne soczewki progresywne Biofinity Multifocal produkowane przez firmę CooperVision wykonano z materiału Omafilcon A z zastosowaniem technologii PC. W praktyce oznacza to, że przy produkcji soczewek wykorzystano fosforylocholinę – materiał o właściwościach bardzo zbliżonych do tych, którymi charakteryzują się naturalne komórki ludzkiego oka. Wykorzystanie tego składnika sprawia, że nasze oczy i soczewki są w pełni kompatybilne, nie dochodzi do wysuszenia oka ani do żadnych podrażnień. Nawet nosząc soczewki przez cały dzień, możemy liczyć na pełen komfort.

Soczewki Biofinity Multifocal mają uwodnienie wynoszące 48%, które w dużej mierze wpływa na odczuwaną przez nas wygodę podczas ich noszenia. Soczewki Biofinity Multifocal zapewniają wystarczającą transmisję tlenu i stałe nawilżenie na więcej niż zadowalającym poziomie.Warto dodać, że soczewki Biofinity Multifocal mają delikatne niebieskie zabarwienie, co ułatwia ich aplikację. 
Do soczewek Biofinity Multifocal polecamy płyn do soczewek evo2lution SOFT, który odświeża spojrzenie na dłużej, pielęgnuje oczy i soczewki.

Parametry Biofinity Multifocal 3 szt.

Zakres mocy od +6,00 D do -6,00 D co 0,25 D
od -6,50 D do -8,00 D co 0,50 D
Addycja +1.00 D ; +1.50 D; +2.00 D; +2.50 D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek progresywne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 3 szt.
Czas realizacji do 2 tygodni
Marka Biofinity
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O Biofinity Multifocal 3 szt.

Napisz swoją opinię

Biofinity Multifocal 3 szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także