Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Proclear 3szt.

Proclear 3szt.

Szkła kontaktowe Proclear to soczewki miesięczne charakteryzujące się dużą zawartością wody. Soczewki posiadają zwiększoną odporność na wysychanie, oferując większy komfort użytkowania przez cały dzień. W produkcji szkieł kontaktowych zastosowano nowoczesną technologię PC.

Moc

Kupując więcej oszczędzasz:

41,99 ?
41,49 ?
40,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 42,99 zł oszczędzasz 8,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 42 punkty. Twój koszyk wyniesie 42 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,47 zł.

50,99 zł

14,33 zł za 1 szt.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Ilość:
Moc
na zamówienie

OPIS
Zakres mocy od 0,50 D do 6,00 D co 0,25 D
od 6,50 D do 20,00 D co 0,50 D
od 0,00 D do –6,00 D co 0,25 D
od –6,50 D do –20,00 D co 0,50 D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 3 szt.
Czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych
Marka Proclear
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Soczewki Proclear 3 szt. CooperVision

Soczewki miesięczne Proclear produkcji firmy CooperVision wykonane zostały przy zastosowaniu innowacyjnej technologii PC. W praktyce oznacza to, że do produkcji soczewek wykorzystano wartościowy materiał o nazwie fosforylocholina, który to wykazuje cechy bardzo podobne do tych, jakie posiadają naturalne komórki oka ludzkiego. Soczewki Proclear cechują się bardzo wysoką zawartością wody (na poziomie 62%), to sprawia, że soczewki są niezwykle nawilżone. Co więcej, soczewki te są bardzo elastyczne, co oznacza wyjątkowo komfortowe noszenie soczewek.

Do soczewek polecamy 

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Proclear Toric 6 szt. - wyprzedaż

Szkła kontaktowe Proclear Toric to soczewki miesięczne przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Przy produkcji szkieł kontaktowych zastosowano nowoczesną technologię PC, która wiąże oraz zmniejsza wysychanie soczewek. Soczewki są dobrze uwodnione, dzięki czemu są bardzo komfortowe w noszeniu przez cały dzień.

Napisz swoją opinię