Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
PureVision 2 6 szt.

PureVision 2 6 szt.

Silikonowo – hydrożelowe soczewki Pure Vision 2 HD to jeden z najnowszych produktów znanego producenta szkieł kontaktowych Bausch & Lomb. PureVision 2 to miesięczne szkła kontaktowe, które wykorzystują optykę wysokiej rozdzielczości (HD - High Definition). Pozwalają one uzyskać znakomitą korekcję wzroku oraz krystalicznie czysty obraz wydobywający się spoza soczewki.

Moc
Krzywizna
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 69,99 zł oszczędzasz 5,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 69 punkty. Twój koszyk wyniesie 69 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 2,42 zł.

74,99 zł
Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Ilość:
Moc
Krzywizna
w magazynie

OPIS
Zakres mocy od +0.50 D do +6.00 D co 0.25 D
od –0.50 D do –6.00 D co 0.25 D
od –6.50 D do –12.00 D co 0.50 D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek sferyczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Pure Vision
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
WIĘCEJ INFORMACJI

Doskonałe dotlenienie soczewki

Dzięki zastosowaniu materiału silikonowo- hydrożelowego, soczewka Pure Vision 2 umożliwia oczom naturalne dotlenienie rogówki (130 Dk/t). Pozwala to zachować zawsze zdrowo wyglądające oczy, bez przekrwienia i wyraźnych oznak zmęczenia. Wysokie parametry odpowiedzialne za przepuszczanie tlenu przez soczewkę sprawiają, że soczewki Pure Vision 2 są idealne zarówno do noszenia w trybie dziennym, jak i w trybie całodobowym. Oznacza to, że możesz chodzić w nich bez przerwy, nawet przez cały miesiąc.

Wysokie nawilżenie soczewki Pure Vision 2

Wdrożenie technologii Comfort Moist pozwoliło uzyskać soczewkę świetnie nawilżoną, co znacząco podnosi komfort jej noszenia, nawet przez bardzo długi okres czasu. Dobre nawilżenie szkieł Pure Vision 2 na poziomie 36% redukuje uczucie wysychania rogówki w ciągu dnia, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania.

Niezwykle wyraźny i krystalicznie czysty obraz

Soczewki Pure Vision 2 sprowadzają do minimum zniekształcenia obrazu spowodowane aberracją. Zastosowanie wysokiej rozdzielczości obrazu HD pozwala cieszyć się niespotykaną ostrością obrazu, nawet po zmierzchu. Szkła Pure Vision 2 niwelują również efekt halo, refleksy i lśnienie.

Aberracja sferyczna zwykłej soczewki:

Aberracja sferyczna zwykłej soczewki

Aberracja soczewki Pure Vision 2:

Aberracja soczewki Pure Vision 2

Dla kogo soczewki Pure Vision 2?

Miesięczne soczewki kontaktowe Pure Vision 2 to bardzo dobre rozwiązanie dla osób szukających soczewek, których nie trzeba codziennie pielęgnować oraz pamiętać o ich zdejmowaniu na noc. Będą one również doskonałym wyborem dla osób, które:

  • prowadzą aktywny styl życia
  • spędzają dużo czasu przed ekranami swojego komputera
  • często przebywają w trudnych warunkach otoczenia
  • pragną zachować piękny i zdrowy wygląd oczu
  • oczekują wysokiej jakości korekcji wzroku również po zmierzchu

Pielęgnacja soczewek Pure Vision 2

Soczewki Pure Vision 2 nie wymagają pielęgnacji, jednak w celu uzyskania najlepszych rezultatów korekcji, a także z uwagi na bezpieczeństwo zalecamy przynajmniej kilkukrotne przepłukanie i dezynfekcję soczewek w płynie przeznaczonym do ich pielęgnacji. W tej roli bardzo dobrze sprawdzi się wielofunkcyjny płyn marki Evo2Lution dostępny za pośrednictwem naszego sklepu.

W naszym sklepie zakupisz również soczewki Pure Vision 2 w opakowaniu 3szt.

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

PureVision 2 6 szt.

Silikonowo – hydrożelowe soczewki Pure Vision 2 HD to jeden z najnowszych produktów znanego producenta szkieł kontaktowych Bausch & Lomb. PureVision 2 to miesięczne szkła kontaktowe, które wykorzystują optykę wysokiej rozdzielczości (HD - High Definition). Pozwalają one uzyskać znakomitą korekcję wzroku oraz krystalicznie czysty obraz wydobywający się spoza soczewki.

Napisz swoją opinię

Powiązane artykuły na naszym blogu