Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Eye See All-in-One Solution 360 ml

Eye See All-in-One Solution 360 ml

Wielofunkcyjny płyn do czyszczenia, przechowywania, dezynfekcji oraz nawilżenia wszystkich soczewek miękkich. Obecna w składzie izotoniczna buforowana mieszanina dokładnie oczyszcza soczewki z zanieczyszczeń.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Cena: 27,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 27 punkty. Twój koszyk wyniesie 27 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,68 zł.

Ilość:
w magazynie

O Eye See All-in-One Solution 360 ml

Dlaczego warto wybrać płyn Eye See All-in-One Solution?

Płyn Eye See All-In-One Solution firmy Barnaux to wysokiej jakości uniwersalny, wielofunkcyjny preparat przeznaczony do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych (również popularnych szkieł silikonowo-hydrożelowych). Jest bezpieczny i łagodny dla oka, można go stosować do przechowywania, czyszczenia i dokładnej dezynfekcji soczewek. Płyn składa się z izotonicznej buforowej mieszaniny połączonej z aktywnymi składnikami o silnych właściwościach czyszczących: PHMB oraz EDTA. Z tego względu bardzo dokładnie oczyszcza soczewki zarówno z osadów białkowych, jak i wszelkich zanieczyszczeń środowiskowych.

Oprócz tego płyn Eye See All in One Solution charakteryzuje się świetnymi właściwościami nawilżającymi. Jego codzienne stosowanie sprawi, że użytkowanie soczewek kontaktowych będzie dużo wygodniejsze. Wystarczy umieścić soczewki w płynie na kilka godzin, aby były znakomicie odświeżone. Jest to preparat wielofunkcyjny, a więc do pielęgnacji soczewek nie potrzeba żadnych innych dodatkowych środków. Płyn Eye See All in One Solution dostępny jest w komplecie z pojemnikiem na soczewki. W naszym sklepie można również nabyć opakowanie o pojemności 100 ml.

Zalety Eye See All-in-One Solution

  • płyn wielofunkcyjny
  • dokładnie czyści i nawilża
  • pojemnik na soczewki w zestawie

Parametry Eye See All-in-One Solution 360 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka EyeSee
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 360 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 200 ml - 360 ml

OPINIE O Eye See All-in-One Solution 360 ml

Ocena 

płyn

Dokładnie czyści soczewki ze wszystkich zanieczyszczeń

Ocena 

spełnia funkcję

Bardzo dobry płyn, spełnia swoją funkcję

Napisz swoją opinię

Eye See All-in-One Solution 360 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także