Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Eye See All in One Solution 360ml

Eye See All in One Solution 360ml

Wielofunkcyjny płyn Eye See All In One służy do czyszczenia, przechowywania, dezynfekcji oraz nawilżenia wszystkich soczewek miękkich, również silikonowo-hydrożelowych. Warto dodać, iż w skład preparatu wchodzi izotoniczna buforowana mieszanina, która dokładnie oczyszcza soczewkę z zanieczyszczeń.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 27,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 27 punkty. Twój koszyk wyniesie 27 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,95 zł.

Ilość:
w magazynie

O Eye See All in One Solution 360ml

Płyn Eye See All In One 360 ml firmy Barnaux to wysokiej jakości uniwersalny, wielofunkcyjny preparat przeznaczony do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych (również popularnych silikonowo-hydrożelowych). Jest bezpieczny i łagodny dla oka, można go stosować do przechowywania, czyszczenia i dokładnej dezynfekcji soczewek. Płyn składa się z izotonicznej buforowej mieszaniny połączonej z aktywnymi składnikami o silnych właściwościach czyszczących: PHMB oraz EDTA.

Z tego względu płyn Eye See All in One bardzo dokładnie oczyszcza soczewki zarówno z osadów białkowych, jak i wszelkich zanieczyszczeń środowiskowych.

Płyn do soczewek Eye See All in One dostępny jest w komplecie z pojemniczkiem na soczewki.

Do kupienia jest również opakowanie o innej pojemności - 100 ml.

Parametry Eye See All in One Solution 360ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka EyeSee
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 360 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 200 ml - 360 ml

OPINIE O Eye See All in One Solution 360ml

Ocena 

spełnia funkcję

Bardzo dobry płyn, spełnia swoją funkcję

Napisz swoją opinię

Eye See All in One Solution 360ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także