Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Eye See All in One Solution 100 ml
  • Eye See All in One Solution 100 ml

Płyn do soczewek Eye See All-in-One Solution 100 ml

Płyn Eye See All In One Solution to preparat przeznaczony do miękkich soczewek kontaktowych, również silikonowo-hydrożelowych. Jego cechą jest buforowa mieszanina i aktywne składniki, które skutecznie czyszczą nasze soczewki z osadów białkowych.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
Cena: 17,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 17 punkty. Twój koszyk wyniesie 17 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,43 zł.

Ilość:
w magazynie

O Płyn do soczewek Eye See All-in-One Solution 100 ml

Dlaczego warto wybrać płyn Eye See All-in-One Solution?

Nowoczesny preparat Eye See All in One Solution przeznaczony jest do przechowywania, gruntownego czyszczenia i dokładnej dezynfekcji soczewek kontaktowych miękkich, w tym także silikonowo-hydrożelowych. Płyn składa się z buforowej mieszaniny i aktywnych składników o właściwościach czyszczących: PHMB oraz EDTA. Z tego względu bardzo dokładnie oczyszcza soczewki zarówno z osadów białkowych, jak i tłuszczów i innych zanieczyszczeń. Nadaje się też do ich dezynfekcji, ponieważ skutecznie rozprawia się ze wszystkimi drobnoustrojami chorobotwórczymi

Ponadto preparat ma bardzo dobre właściwości nawilżające, jego stosowanie sprawia, że noszenie soczewek kontaktowych staje się o wiele bardziej komfortowe. Wystarczy na kilka godzin umieścić soczewki w pojemniku wypełnionym płynem, aby były znakomicie nawilżone i odświeżone. Jest to płyn wielofunkcyjny, a więc pozwala przeprowadzić całą pielęgnację bez konieczności stosowania dodatkowych środków. Płyn Eye See All in One Solution dostępny jest w komplecie z pudełkiem na soczewki. W naszym sklepie można również nabyć opakowanie o pojemności 360 ml.

Zalety Eye See All-in-One Solution

  • preparat wielofunkcyjny
  • świetnie czyści i nawilża
  • pojemnik na soczewki w komplecie

Parametry Płyn do soczewek Eye See All-in-One Solution 100 ml

Czas realizacji do 24 godzin
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności 02.2023
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 100 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki

OPINIE O Płyn do soczewek Eye See All-in-One Solution 100 ml

Ocena 

dobry

Bardzo skutecznie czyści z osadów białkowych

Napisz swoją opinię

Płyn do soczewek Eye See All-in-One Solution 100 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także