Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
All In One Advance Zeiss 360ml

All In One Advance Zeiss 360ml

Płyn All In One Advance pielęgnuje, czyści, dezynfekuje szkła kontaktowe. Preparat zawiera buforowany, izotoniczny roztwór oraz substancję Actipro, która bardzo skutecznie usuwa osady białkowe i tłuszcze z powierzchni soczewek.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 34,99 zł

9,71 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 34 punkty. Twój koszyk wyniesie 34 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,19 zł.

Ilość:
w magazynie

O All In One Advance Zeiss 360ml

Pielęgnacyjny płyn All In One Advance produkcji firmy Zeiss (360 ml)

Preparat należy stosować do czyszczenia, regularnej dezynfekcji, przepłukiwania i przechowywania soczewek kontaktowych dowolnego typu. Preparat nawilża soczewki i efektywnie eliminuje pojawiające się na ich powierzchni lipidy i białka, co jest bardzo istotne dla komfortu ich noszenia. 

Płyn zawiera substancję Actipro. Actipro powoduje, że cząsteczki wody szybciej i mocniej osadzają się na powierzchni naszej soczewki, tym samym efektywniej spłukując z niej wszelkie zanieczyszczenia. Płyn do soczewek All In One Advance Zeisse dostępny jest w komplecie z pudełeczkiem na soczewki. Płyn należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Dostępne są opakowania o mniejszej pojemności – 100 ml.

Parametry All In One Advance Zeiss 360ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Zeiss
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 360 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 200 ml - 360 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O All In One Advance Zeiss 360ml

Napisz swoją opinię

All In One Advance Zeiss 360ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także