Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
All In One Advance Zeiss 100 ml

All In One Advance Zeiss 100 ml

Płyn All In One Advance jest buforowanym, izotonicznym roztworem przeznaczonym do różnego rodzaju miękkich soczewek kontaktowych. Preparat świetnie czyści, dezynfekuje i nawilża soczewki.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 16,99 zł

16,99 zł za 100 ml

Kupując ten produkt możesz otrzymać 16 punkty. Twój koszyk wyniesie 16 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,56 zł.

Ilość:
w magazynie

O płynie do soczewek All In One Advance Zeiss 100 ml

Wielofunkcyjny płyn All In One Advance 100 ml firmy Zeiss 

Płyn przeznaczony jest do czyszczenia, dezynfekcji, przepłukiwania i oczywiście przechowywania soczewek kontaktowych miękkich każdego rodzaju. Płyn ma właściwości nawilżające, skutecznie rozprawia się z białkiem i tłuszczami gromadzącymi się na powierzchni naszych soczewek kontaktowych.

Skuteczność w usuwaniu osadów białkowych i lipidów wynika z obecności aktywnej substancji hydrofobowej o nazwie Actipro, która działa w ten sposób, że cząsteczki wody podczas czyszczenia z większą łatwością osadzają się na soczewce. To właśnie dlatego o tyle szybciej dochodzi do skutecznego jej oczyszczenia w trakcie przepłukiwania.Płyn All In One Advance Zeiss dostępny jest w zestawie z pojemniczkiem na soczewki.
Preparat należy zużyć w przeciągu 3 miesięcy od momentu otwarcia opakowania.
Dostępne są butelki o większej pojemności.

Parametry płynu All In One Advance Zeiss 100 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Zeiss/Wohlk
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 100 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Pojemność 60 ml - 120 ml
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O All In One Advance Zeiss 100 ml

Napisz swoją opinię

All In One Advance Zeiss 100 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także