Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
SOCZEWKI MIESIĘCZNE TOTAL30 FOR ASTIGMATISM 3 SZT.

SOCZEWKI MIESIĘCZNE TOTAL30 FOR ASTIGMATISM 3 SZT.

Jedyne na rynku toryczne soczewki miesięczne z technologią gradientu uwodnienia oraz technologią Celligent™. Szkła kontaktowe Total30 for Astigmatism posiadają unikalną konstrukcję soczewki PRECISION BALANCE 8I4®, dzięki której widzenie staje się stabilne i wyraźne już kilka chwil po założeniu soczewki na oko.

Cylinder
Oś cylindra
Moc
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych
INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ

Cena: 138,99 zł

46,33 zł za 1 szt

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Cylinder    * Required
Oś cylindra    * Required
Ilość:
Cylinder
Oś cylindra
Moc

O SOCZEWKI MIESIĘCZNE TOTAL30 FOR ASTIGMATISM 3 SZT.

Dlaczego warto wybrać TOTAL30 for Astigmatism?

Silikonowo-hydrożelowa soczewka kontaktowa TOTAL30 for Astigmatism to najnowszy dodatek firmy Alcon do portfolio torycznych soczewek kontaktowych.W soczewce zastosowano inteligentne technologie, które zapewniają całodzienny komfort i doskonałą korekcję wzroku.

PRECISION BALANCE 8I4® to sprawdzona konstrukcja soczewki torycznej firmy Alcon. Soczewka jest zaznaczona w pozycji godziny 6 i jednocześnie jest w tym miejscu cieńsza, co minimalizuje interakcję z dolną powieką. Punkty stabilizujące znajdują się również w pozycjach godziny 8 i 4, aby utrzymać soczewkę we właściwej pozycji. Gwarantuje to użytkownikom doskonałą ostrość widzenia.

Silikonowo-hydrożelowy rdzeń soczewki zawiera 55% wody i zapewnia doskonałe dotlenienie rogówki. Po nim następuje warstwa hydrożelowa, która nawilża oko, a zawartość wody na powierzchni soczewki wynosi blisko 100%. Przez to, jedyne, czego dotyka Twoja powieka, to poduszka nawodnienia. TOTAL30 for Astigmatism posiadają gradalny, czyli zwiększający się poziom nawodnienia oraz wysoki współczynnik transmisji tlenu. Utrzymują nawilżenie i komfort nawet do 30. dnia.

W soczewce zastosowano również technologię Celligent™, inspirowaną biologią oka. Technologia ta wykorzystuje biomimetyczne właściwości w powierzchni soczewki, aby działać jako bariera dla mikrobów i zanieczyszczeń. Równocześnie jednak pobiera wodę z otoczenia, dzięki czemu pozostaje ona przyjemnie miękka i nawilżona przez cały czas.

Zalety Alcon Total30

  • Technologia Celligent™ zapewnia czystą, wyjątkowo miękką i śliską powierzchnię.
  • Technologia gradientu uwodnienia pomaga utrzymać wyjątkowy komfort.
  • Niewyczuwalne dla oka nawet do 30. dnia.
  • Dzięki swojej unikalnej konstrukcji soczewka PRECISION BALANCE 8I4® zapewnia stabilne i wyraźne widzenie już kilka chwil po wprowadzeniu do oka.

Dla kogo?

  • dla osób potrzebujących wyjątkowej wygody i elastyczności,
  • dla osób prowadzących aktywny tryb życia,
  • dla osób zamierzających skorygować astygmatyzm
  • dla osób często podróżujących - dla osób chcących komfortu trwającego przez cały dzień,
  • dla osób z podrażnionymi oczami przez suche powietrze lub w wyniku sezonowych alergii.

Pielęgnacja

Alcon Total30 to miesięczne soczewki kontaktowe. Aby bezpiecznie z nich korzystać, należy zadbać o ich codzienną pielęgnację, która obejmuje stosowanie specjalnego płynu i pojemnika na soczewki. Polecamy wielofunkcyjny płyn evO2lution soft, który skutecznie wyczyści, zdezynfekuje i nawilży soczewki.

Parametry SOCZEWKI MIESIĘCZNE TOTAL30 FOR ASTIGMATISM 3 SZT.

Zakres mocy +6.00 do -6.00 (co 0.25D) -0.75. -1,25. -1,75 -2.25 10 do 180 (co 10 stopni) +6.00 do +8.00 (co 0.50D) -0.75. -1,25. -1,75 -2.25 10 do 180 (co 10 stopni) -6,50 do -10,00 (co 0.50D) -0.75. -1,25. -1,75 -2.25 10 do 180 (co 10 stopni)
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,50 mm
Rodzaj soczewek toryczne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 3 szt.
Czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych
Marka Total
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O SOCZEWKI MIESIĘCZNE TOTAL30 FOR ASTIGMATISM 3 SZT.

Ocena 

wysoka jakość

soczewki drogie ale warte swojej ceny

Ocena 

Nareszcie!!

Produkt jest świetnej jakości, sprawdza się w ciągu długiego dnia pracy w zapylonym środowisku. Oczy się nie męczą. Soczewki są delikatne, miękkie, wygodnie się zakłada ale nie ma żadnego problemu ze zdjęciem. Długo czekałam na takie soczewki. Polecam gorąco

Napisz swoją opinię

SOCZEWKI MIESIĘCZNE TOTAL30 FOR ASTIGMATISM 3 SZT.

Napisz swoją opinię

Zobacz także