Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys Multifocal 6 szt.

Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys Multifocal 6 szt.

Soczewki progresywne dwutygodniowe ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL firmy Johnson & Johnson gwarantujące doskonałą jakość widzenia. Wykorzystują trzy wyjątkowe technologie: ZOPTYMALIZOWANĄ STREFĘ OPTYCZNA, TECHNOLOGIĘ HYBRYDOWEJ TYLNEJ KRZYWIZNY i SKŁADNIK NAWILŻAJĄCY WBUDOWANY W SOCZEWKĘ, oferując ostre i wyraźne widzenie z każdej odległości.

Addycja
Moc
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych
Cena: 125,99 zł

21,00 zł za 1 szt.

Kupując ten produkt możesz otrzymać 125 punkty. Twój koszyk wyniesie 125 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 1,88 zł.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Addycja    * Required
Ilość:
Addycja
Moc

O Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys Multifocal 6 szt.


Opakowanie zawiera 6 sztuk soczewek kontaktowych i wystarcza na 6 tygodni noszenia.

 

Dlaczego warto wybrać soczewki ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL?

ACUVUE OASYS MULTIFOCAL to silikonowo-hydrożelowe soczewki dwutygodniowej wymiany od Johnson & Johnson. Zostały wyprodukowane z materiału o nazwie Senofilcon A, który łączy wysoką transparentność tlenu wraz z wysoką zawartością wody. Pozwala to osiągnąć niezwykły komfort użytku, eliminując problem suchych, przekrwionych oczu.

 

Nowa soczewka ACUVUE OASYS MULTIFOCAL łączy w sobie trzy wyjątkowe technologie: ZOPTYMALIZOWANĄ STREFĘ OPTYCZNA, TECHNOLOGIĘ HYBRYDOWEJ TYLNEJ KRZYWIZNY i SKŁADNIK NAWILŻAJĄCY WBUDOWANY W SOCZEWKĘ, oferując ostre i wyraźne widzenie z każdej odległości.

 

Dzięki technologii nawilżania HYDRACLEAR® soczewki kontaktowe ACUVUE OASYS MULTIFOCAL działają jak naturalny film łzowy, co zmniejsza uczucie zmęczonych oczu. Soczewki dwutygodniowe ACUVUE OASYS MULTIFOCAL posiadają niesamowicie wygładzoną powierzchnię, która idealnie współpracuje z ruchami powiek, umożliwiając im bezproblemowe poruszanie się i nawilżanie oka. 

 

Decydując się na dwutygodniowe szkła kontaktowe ACUVUE wybieramy profesjonalną ochronę wzroku przed szkodliwymi warunkami otoczenia. Dodatkowo dzięki zastosowaniu wysokiej jakości filtra UV, soczewki ACUVUE OASYS MULTIFOCAL doskonale wspomagają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

 

Soczewki ACUVUE OASYS MULTIFOCAL mogą być także noszone w trybie przedłużonym – do 7 dni / 6 nocy bez konieczności ich zdejmowania. Jest to opcja szczególnie przydatna w sytuacji, gdy mamy utrudnione możliwości pielęgnacji soczewek. Należy jednak pamiętać, że stosowanie trybu przedłużonego powinno być wcześniej skonsultowane ze specjalistą.

 

Zalety ACUVUE® OASYS

·      niesamowity komfort dla oka

·      nawilżenie od rana do wieczora

·      wysoka przepuszczalność tlenu

·      krystaliczna ostrość obrazu

·      filtr UV chroniący przed promieniami słonecznymi 

·      możliwość noszenia do 7 dni / 6 nocy bez zdejmowania


Dla kogo?

·      Dla osób ze stwierdzoną prezbiopią

·      dla osób oczekujących maksymalnego komfortu

·      dla użytkowników komputera oraz kierowców

·      dla osób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach

 

Zasady pielęgnacji:

ACUVUE OASYS MULTIFOCAL to soczewki dwutygodniowe, a zatem wymagają codziennej pielęgnacji w płynie dezynfekującym i przechowywania w specjalnym pojemniczku. Zabezpieczy to Twoje oczy przed zbyt szybkim wysuszeniem oraz zapewni odpowiedni komfort noszenia. Do codziennej pielęgnacji polecamy aseptyczny płyn do soczewek kontaktowych evO2lution soft. 

W przypadku korzystania z soczewek w trybie przedłużonym przez 7 dni / 6 nocy soczewki powinny zostać wyrzucone zaraz po ich zdjęciu.

Parametry Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys Multifocal 6 szt.

Zakres mocy od -9,00 D do +6,00 D (zmiana co 0,25 D)
Addycja LOW +0,75 D do +1,25 D MID +1,50 D do +1,75 D HIGH +2,00 D do +2,50 D
Krzywizna (BC) 8,4
DIA 14,3 mm
Rodzaj soczewek progresywne
Okres noszenia dwutygodniowe
Opakowanie 6 szt.
Czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych
Marka Acuvue
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Reklama Reklama

OPINIE O Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys Multifocal 6 szt.

Napisz swoją opinię

Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys Multifocal 6 szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także