Informacja

Promocje

Soczewki kolorowe 

Jest 27 produktów.

Soczewki kolorowe tanio kupisz w kontaktowe.pl. To najlepszy sposób na szybką zmianę swojego wizerunku. Za ich pomocą możemy nie tylko podkreślić naturalny kolor naszych oczu, ale nawet całkiem go zmienić. Jeśli zdecydujemy się na pierwszą opcję, możemy wybrać specjalne soczewki kolorowe przeznaczone zarówno dla oczu o ciemnych, jak i jasnych tę...

Soczewki kolorowe tanio kupisz w kontaktowe.pl. To najlepszy sposób na szybką zmianę swojego wizerunku. Za ich pomocą możemy nie tylko podkreślić naturalny kolor naszych oczu, ale nawet całkiem go zmienić. Jeśli zdecydujemy się na pierwszą opcję, możemy wybrać specjalne soczewki kolorowe przeznaczone zarówno dla oczu o ciemnych, jak i jasnych tęczówkach. Obecnie popularnością cieszą się także o rzadko spotykanych deseniach i kolorach – zwykle są to soczewki jednodniowe, wybierane przede wszystkim z myślą o krótkotrwałej zmianie wyglądu.

Produkowane obecnie soczewki kontaktowe kolorowe to soczewki miękkie, wykonane z materiałów o najwyższej jakości, czyli cechujących się optymalną przepuszczalnością powietrza oraz wysokim stopniem uwodnienia. Dostępne są o różnym okresie użytkowania. Jeśli zdecydujemy się na soczewki dwutygodniowe lub miesięczne, powinniśmy pamiętać o stosownej ich pielęgnacji, która przebiega zasadniczo tak samo jak w przypadku innego typu nowoczesnych szkieł kontaktowych.

Warto nadmienić, że obecnie oferowane są zarówno soczewki kosmetyczne (o mocy 0,00 D, tzw. plano), jak i kolorowe soczewki korekcyjne. Oznacza to, że również osoby z wadą wzroku mogą pokusić się o zastosowanie tej prostej metody na odmianę wizerunku.

Soczewki kolorowe są tak wykonywane, by barwnik zawsze znajdował się w ich wnętrzu. Dzięki temu nigdy nie dochodzi do sytuacji, w których to powierzchnia oka mogłaby się stykać bezpośrednio z barwnikiem. Nie musimy zatem obawiać się żadnych reakcji alergicznych. Oczywiście nie dochodzi również do sytuacji, w których barwnik mógłby się zetrzeć podczas dłuższego użytkowania soczewek.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
 • Cena: 66,99 zł 67,36 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe ColorBlends to miesięczne soczewki kolorowe przeznaczone dla osób, które chciałyby naturalnie podkreślić kolor swoich oczu. Zastosowana została technologia 3w1, która sprawia, że zmiana jest naturalna i subtelna. W soczewkach zastosowany został ciemniejszy pierścień okołorąbkowy, który dodaje spojrzeniu wyrazistości.

  Cena: 66,99 zł 67,36 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 66,99 zł 67,36 zł w magazynie

  Szkła kontaktowe Freshlook Colors to miesięczne soczewki kolorowe, które w naturalny sposób zmieniają kolor naszych oczu. Szkła kontaktowe cechuje wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu oraz wysoki poziom uwodnienia. Zalecane osobom zarówno o jasnych jak i ciemnych tęczówkach.

  Cena: 66,99 zł 67,36 zł
  Obniżka!
  w magazynie
 • Cena: 83,99 zł 87,49 zł na zamówienie

  Firma Johnson&Johnsonwprowadziła na rynek kolorowe soczewki 1 DAY ACUVUE Define with LACERON Natural Shimmer.

  Cena: 83,99 zł 87,49 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 83,99 zł 87,49 zł na zamówienie

  Firma Johnson&Johnson wprowadziła na rynek nowy innowacyjny produkt. Soczewki 1DAY ACUVUE define with LACERON Natural Sparkle.

  Cena: 83,99 zł 87,49 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 45,99 zł 50,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Freshlook Illuminate One Day to jednodniowe soczewki kolorowe zapewniające duży komfort użytkowania oraz efekt większego oka.

  Cena: 45,99 zł 50,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 45,99 zł 50,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Freshlook One Day to jednodniowe soczewki kolorowe, przeznaczone dla osób, które cenią sobie piękny, naturalnie wyglądający kolor oczu.

  Cena: 45,99 zł 50,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 66,99 zł 67,36 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Freshlook Diemensions to soczewki miesięczne wzmacniające naturalny kolor jasnej tęczówki. Szkła kontaktowe posiadają bezbarwny obszar w obrębie źrenicy, który nadaje naszym oczom niepowtarzalną głębie, a ciemna otoczka wokół rąbka sprawia, że oczy wydają się większe i bardziej wyraźne. 

  Cena: 66,99 zł 67,36 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 129,99 zł 132,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe FreshLook Diemensions to soczewki miesięczne wzmacniające naturalny kolor oczu o jasnej tęczówce. Szkła kontaktowe posiadają bezbarwny obszar w obrębie źrenicy, który nadaje naszym oczom niepowtarzalną głębie, a ciemna otoczka wokół rąbka sprawia, że oczy wydają się większe i bardziej wyraźne.

  Cena: 129,99 zł 132,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 72,99 zł 77,99 zł na zamówienie

  Pierwsze oddychające soczewki kolorowe Air Optix Colors firmy Alcon zapewnią nam wyjątkowe spojrzenie oraz wysoki komfort użytkowania przez cały dzień. Soczewki dostępne również w wersji "plano".

  Cena: 72,99 zł 77,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 63,99 zł 69,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Contact Day 30 Colours to miesięczne soczewki kolorowe, które podkreślają barwy oczu rozjaśniając ich tęczówkę. Soczewki dostępne również w wersji "plano".

  Cena: 63,99 zł 69,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 69,99 zł 72,99 zł na zamówienie

  Szkła kontaktowe Contact Day 30 Colours to miesięczne soczewki kolorowe, które podkreślają barwy oczu rozjaśniając ich tęczówkę . Szkła kontaktowe zapewniają ostre, wyraźne widzenie oraz całodzienny komfort. Soczewki dostępne również w wersji "plano".

  Cena: 69,99 zł 72,99 zł
  Obniżka!
  na zamówienie
 • Cena: 86,99 zł 93,15 zł w magazynie

  Soczewki kolorowe Freshlook Colors moc plano 0,00

  Cena: 86,99 zł 93,15 zł
  Obniżka!
  w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom