Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Zestaw startowy evO2lution multifocal

Zestaw startowy evO2lution multifocal

Zestaw próbny dla osób z prezbiopią: 2 soczewki multifokalne evO2lution monthly lenses multifocal, wielofunkcyjny płyn evO2lution soft 100 ml oraz pojemniczek na soczewki.

Zestaw przeznaczony jest na 1 miesiąc użytkowania.

Addycja
Moc
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji od 1 do 3 tygodni
Rekomendowane produkty

Cena: 44,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 44 punkty. Twój koszyk wyniesie 44 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 0,66 zł.

Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Addycja    * Required
Ilość:
Addycja
Moc

O Zestaw startowy evO2lution multifocal

Dlaczego warto wybrać zestaw startowy evO2lution multifocal?

evO2lution monthly lenses multifocal to progresywne (multifokalne) szkła kontaktowe dla osób po 40. roku życia z objawami prezbiopii (tzw. starczowzroczności). Ich wieloogniskowa konstrukcja pozwala widzieć wyraźnie z różnych odległości - zarówno bliskich, jak i dalekich. Soczewki te przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym maksymalnie przez 30 dni. Do ich produkcji wykorzystano materiał silikonowo-hydrożelowy Asmofilcon A o przepuszczalności tlenu 161 Dk/t i zawartości wody na poziomie 40%. Za sprawą technologii NanoGloss szkła kontaktowe evO2lution monthly lenses multifocal mają ultra gładką powierzchnię, która zapobiega podrażnieniom oraz zmniejsza przyczepność bakterii i osadów. W soczewkach tych zastosowano specjalny znacznik strony, który ułatwia zakładanie. Technologia Dual Balanced Design pomaga w dopasowaniu pierwszych soczewek progresywnych do pacjenta.

Soczewki evO2lution monthly lenses multifocal tak jak inne miesięczne szkła kontaktowe wymagają codziennej pielęgnacji. Dlatego w zestawie startowym znajduje się też wielofunkcyjny płyn evO2lution soft, który służy do płukania, czyszczenia, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania soczewek. Oprócz tego zestaw zawiera pojemniczek na soczewki, który umożliwia bezpieczne i higieniczne warunki przechowywania.

Zalety zestawu startowego evO2lution multifocal

  • bezpieczeństwo i wygoda użytkowania
  • świetne właściwości soczewek
  • dobra ostrość obrazu z różnych odległości
  • możliwość wypróbowania niskim kosztem
  • płyn wielofunkcyjny i pojemniczek w komplecie

Dla kogo?

  • dla osób po 40-45. roku życia, które zmagają się z prezbiopią i szukają alternatywy dla okularów progresywnych
  • dla osób, które chcą wypróbować nowe soczewki bez ponoszenia dużych kosztów

Pielęgnacja 

evO2lution monthly lenses multifocal przeznaczone są do noszenia przez miesiąc w trybie dziennym. Oznacza to, że każdego dnia po zdjęciu należy je wyczyścić i zadbać o właściwe przechowywanie. Służy do tego dołączony do zestawu wielofunkcyjny płyn evO2lution soft oraz pojemniczek.

Parametry Zestaw startowy evO2lution multifocal

Zakres mocy od +6,00D do -6,00D co 0,25D
od -6,50D do -13,00D co 0,5D
Addycja LOW +1,00D
HIGH +2,00D
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,20 mm
Rodzaj soczewek progresywne
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 2 szt.
Czas realizacji od 1 do 3 tygodni
Marka Evo2lution
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O Zestaw startowy evO2lution multifocal

Napisz swoją opinię

Zestaw startowy evO2lution multifocal

Napisz swoją opinię