Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
  • Obniżka
Contact Day 30 Colours jednokolorowe 2 szt.

Contact Day 30 Colours jednokolorowe 2 szt.

Szkła kontaktowe Contact Day 30 Colours to miesięczne soczewki kolorowe, które podkreślają barwy oczu rozjaśniając ich tęczówkę. Soczewki dostępne również w wersji "plano".

Kolor
Moc

Kupując więcej oszczędzasz:

62,99 ?
62,49 ?
61,99 ?
Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Cena: 63,99 zł oszczędzasz 6,00 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 63 punkty. Twój koszyk wyniesie 63 punktów które można przekształcić w kupon o wartości 2,21 zł.

69,99 zł
Wada wzroku na obu oczach taka sama Wada wzroku na obu oczach inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Kolor    * Required
Moc    * Required
Ilość:
Kolor
Moc
Na zamówienie

O Contact Day 30 Colours jednokolorowe 2 szt.

Soczewki Contact Day 30 Colours  jednokolorowe 2 szt.

Jednokolorowe soczewki Zeiss Contact Day 30 Colors to soczewki miesięczne przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Soczewki te nie tylko zapewniają nam korekcję wzroku, ale także umożliwiają podkreślenie barwy oczu. Oczywiście możliwe jest wybranie także soczewek o mocy 0,00 D, które jedynie zmieniają kolor naszych oczu.

Soczewki Zeiss Contact Day 30 Colours są tak zbudowane, że zabarwiona część nie styka się bezpośrednio z okiem (kolor umieszczony jest we wnętrzu soczewki), nie dochodzi zatem ani do żadnych podrażnień oka, ani do ścierania się koloru soczewki w trakcie jej zakładania. Soczewki są naturalnie bardzo komfortowe, cechują się wysokim uwodnieniem.
Do pielęgnacji soczewek Zeiss Contact Day 30 Colours zaleca się użycie płynu evo2lution SOFT, który pozwoli nam o wiele dłużej cieszyć się świeżością i komfortem. Soczewki wymagają takiej samej pielęgnacji jak soczewki bezbarwne.

Parametry Contact Day 30 Colours jednokolorowe 2 szt.

Zakres mocy moce od 0,00 D do -6,00 D co 0,25 D
Kolor royal blue;
jade green;
aqua green;
Krzywizna (BC) 8,6 mm
DIA 14,00 mm
Rodzaj soczewek kolorowe
Okres noszenia miesięczne
Opakowanie 2 szt.
Czas realizacji do 3 tygodni
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu

OPINIE O Contact Day 30 Colours jednokolorowe 2 szt.

Napisz swoją opinię

Contact Day 30 Colours jednokolorowe 2 szt.

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o Contact Day 30 Colours jednokolorowe 2 szt. NA BLOGU

Zobacz także