Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij
Płyn do soczewek Zero Seven Refreshing 120 ml
  • Zero Seven 120 ml

Płyn do soczewek Zero Seven Refreshing 120 ml

Płyn Zero Seven służy przede wszystkim do usuwania osadów białkowych z powierzchni soczewek. Skutecznie likwiduje zanieczyszczenia, jednocześnie nawilżając szkła.

Co zrobić aby uzyskać darmową dostawę?
Czas realizacji do 24 godzin
INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ

Cena: 17,99 zł

14,98 zł za 100 ml

Ilość:
na zamówienie

O płynie do soczewek Płyn do soczewek Zero Seven Refreshing 120 ml

Dlaczego warto wybrać płyn Zero Seven Refreshing?

Płyn wielofunkcyjny nowej generacji Zero Seven Refreshing można zastosować do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, także najnowszych soczewek silikonowo-hydrożelowych. Preparat czyści, przepłukuje, dezynfekuje soczewki i nadaje się do ich przechowywania. Skutecznie usuwa wszystkie osady białkowe powstałe na powierzchni szkieł. Preparat bardzo dobrze nawilża, co sprawia, że komfort codziennego użytkowania soczewek znacząco wzrasta.

Preparat Zero Seven Refreshing ma w swoim składzie aż osiem aktywnych składników, jego skuteczność bierze się z zastosowania podwójnego systemu nawilżania HPMC +D-sorbitol. Jakość produktu potwierdza certyfikat ISO 9001:2000. Pozwala czyścić soczewki w trybie NO RUB, czyli bez pocierania. Wystarczy tylko, że umieścimy je na przynajmniej 4 godziny w pudełku wypełnionym płynem. Możemy wybrać również system z pocieraniem, co pozwoli nam na szybsze oczyszczenie soczewek i pozostawienie ich na jedynie 5 minut w pojemniczku.

Płyn dostępny jest w zestawie z pojemniczkiem na soczewki. Preparat należy zużyć w przeciągu 3 miesięcy od momentu otwarcia opakowania. Dostępne są butelki o większej pojemności - 360 ml i 500 ml.

Zalety Zero Seven Refreshing

  • preparat wielofunkcyjny
  • skuteczne oczyszczenie i nawilżenie szkieł
  • brak konieczności pocierania

Parametry płynu Płyn do soczewek Zero Seven Refreshing 120 ml

Opakowanie 1 szt.
Czas realizacji do 24 godzin
Marka Zero Seven
Typ wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek
Termin ważności co najmniej 12 miesięcy od zakupu
Ważność płynu po otwarciu 90 dni
Zawartość opakowania 120 ml płynu do soczewek oraz pudełko na soczewki
Akcesoria Tak
Akcesoria do soczewek twardych Nie

OPINIE O Płyn do soczewek Zero Seven Refreshing 120 ml

Ocena 

5

Daję 5

Napisz swoją opinię

Płyn do soczewek Zero Seven Refreshing 120 ml

Napisz swoją opinię

Dodatkowe informacje o Płyn do soczewek Zero Seven Refreshing 120 ml NA BLOGU

Zobacz także